امیر آقایی

بازگشت امیر آقایی به تئاتر با "مالی سویینی" + عکس

تاریخ انتشار : 26 فروردین 1397کد مطلب : 66953زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیر آقایی بازیگر شناخته شده سینما, تئاتر و تلویزیون بعد از 15 سال با نمایش مالی سویینی به صحنه تئاتر بازگشت.

امیر آقایی در نمایش مالی سویینی

امیر آقایی بازیگر سریال اولین شب آرامش که برای آخرین بار در سال 1382 و در نمایش «روی زمین» بر صحنه تئاتر به ایفای نقش پرداخته بود، بعد از 15 سال به صحنه تئاتر باز می گردد.

امیر آقایی

بازگشت امیر آقایی به تئاتر

وی به همراه صابر ابر و الهام کردا در نمایش «مالی سویینی» با طراحی و کارگردانی مرتضی میرمنتظمی که قرار است از هفته اول اردیبهشت در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برود، به ایفای نقش می پردازد.
آقایی در این نمایش در نقش «دکتر رایس» به صحنه می رود. در اجرای سال 94 نمایش «مالی سویینی» عباس جمالی ایفاگر این نقش بود که به دلیل مشغله کاری، در اجرای جدید این اثر حضور ندارد.
 
امیر آقایی

صابر ابر و الهام کردا بازیگران نمایش مالی سویینی

صابر ابر و الهام کردا بعد از تجربه اولین اجرای نمایش «مالی سویینی» که اسفند سال 94 در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر سپری شد، در اجرای جدید این نمایش نیز با مرتضی میرمنتظمی همکاری می کنند.
این نمایش قرار است با طراحی متفاوت، از هفته اول اردیبهشت در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برود.محمد قدس تهیه کنندگی «مالی سویینی» را عهده دار است.
 
امیر آقایی بازیگر شناخته شده کشورمان است اولین نقش وی در سینما در فیلم ارتفاع پست به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا بود. او با بازی در فیلم زن دوم شاید به تعبیری متفاوت ترین حضورش در سینما را تجربه کرد. آقایی در سریال اولین شب آرامش نیز حضور داشت و ارتباط خوبش با احمد امینی کارگردان این سریال، باعث شد دوباره در ساخته دیگر احمد امینی یعنی بی گناهان ایفای نقش کند.

بازگشت امیر آقایی به تئاتر با "مالی سویینی" + عکس

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - آنا -/ح
نظرات
وبگردی