نمناک فرهنگ و هنرچهره ها واکنش امیر آقایی به انتشار تصاویر ناخوشایند کیارستمی
امیر آقایی ، پست اینستاگرامی امیر آقایی
امیر آقایی با انتشار پیامی در اینستاگرامش واکنش تندی به انتشار تصاویر ناراحت کننده و ناخوشایند کارگردان مرحوم عباس کیارستمی نشان داد.
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1395

پست اینستاگرامی امیر آقایی در واکنش به انتشار تصاویر ناراحت کننده از عباس کیارستمی

امیر آقایی با انتشار پیامی به تصاویری که اخیرا به بهانه همزمانی با ابتدای بیماری مرحوم عباس کیارستمی در فضای مجازی منتشر شده است واکنش نشان داد و انتقاد کرد.

بازیگر فیلم هایی چون «هیس دخترها فریاد نمی زنند»، «شیفت شب» و «کوچه بی نام» از افرادی که تصاویری ناخوشایند از دوران بیماری عباس کیارستمی منتشر می کنند، انتقاد کرد.

آقایی در این باره در اینستاگرام نوشت:«این روزها، همزمان است با ابتدای بیماری آقای کیارستمی، و عکسهای عجیبی از گنجه ها بیرون آمده است، عکسهای بیماریشان، عکسهای ناتوانی و خستگیشان. عکسهایی که هر کسی میتوانند باشند الا ایشان، دوستان لطفا حرمت استاد را نگه دارید، هیچ تصویری نمیتواند شمایلِ ماندگار و مانای آقای کیارستمی را در ذهن شاگردان و علاقه مندانش خدشه دار کند، آقا، آقایان، حرمت نگه دارید لطفآ، سینه های چاک خورده از غم بزرگتان را از لای دست و پای فضاهای مجازیتان جمع کنید ، بگذارید همین اندک کوچکترهایی که فقط محض استادی استاد، تصویری در ذهن دارند، به تصویر بی نقصشان دلخوش بمانند، شما هم اگر همراهید، پیگیر پرونده پزشکی استاد باشید لطفا.»

امیر آقایی

پست امیر آقایی برای انتشار تصاویر ناخوشایند از دوران بیماری عباس کیارستمی

واکنش امیر آقایی به انتشار تصاویر ناخوشایند کیارستمی

واکنش امیر آقایی به انتشار تصاویر ناخوشایند کیارستمی
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از صفحه اجتماعی امیر آقایی /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف