نمناک اخبارفرهنگ و هنر امیر تاجیک از ایران رفت + اینستاپست
امیر تاجیک ، امیر تاجیک
امیر تاجیک خواننده محبوب و مشهور پاپ کشورمان با انتشار عکس و پیامی به دو زبان ایرانی و کشور مقصد خبر رفتنش از ایران را رسمی کرد.
تاریخ انتشار : 28 اسفند 1394

امیر تاجیک ، خواننده پاپ ایران به آلمان مهاجرت کرد

«امیر تاجیک» خواننده نسل اول موسیقی پاپ موسیقی پاپ، با درج پیامی در صفحه اینستاگرامش از از حضور در آلمان خبر داد.
این خواننده قدیمی و صاحب نام که فصل جدیدی از فعالیت هایش را همراه با برادرش امید، طی ماه های گذشته آغاز کرده بود، با انتشار تصویر مشترکی با برادرش در صفحه اینستاگرامش نوشت:«خداحافظ تهران، سلام آلمان». او ترجمه آلمانی این جمله را هم به متن فارسی اش اضافه کرده است.

امیر تاجیک

امیر تاجیک خواننده پاپ کشورمان از ایران رفت

بنا به گفته یکی از اعضای ارکستر تاجیک، او بنا به دعوت شرکتی ایرانی- آلمانی برای ادامه فعالیت های هنری اش به این کشور مهاجرت کرده است.
خواننده «زیر آسمان شهر» اخیراً در گفت و گویی اعلام کرده بود برای سال 95 برنامه های گسترده ای دارد. موزیک ویدئوی «تو هم تأیید کن» هم با حضور امیر و امید تاجیک به تازگی در رسانه های مختلف آنلاین و تلویزیونی منتشر شده است.

امیرتاجیک در آلمان

عکس اینستاگرامی امیرتاجیک در آلمان

با اینکه با تغییر دولت از سال 92، وزارت ارشاد رویه ای را بکار بسته که حتی خواننده های لس آنجلسی را برای فعالیت در ایران به طمع انداخته، روشن نیست چرا برخی خوانندگان و بازیگران ترجیح می دهند از ایران بروند.

امیر تاجیک ، رفتن امیر تاجیک از ایران به آلمان + اینستاپست

امیر تاجیک از ایران رفت + اینستاپست
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 19
برگرفته از خبرآنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف