نمناک سرگرمیگوناگون جنجال هواداران امیر تتلو در اینستاگرام!
امیر تتلو ، جنجال امیر تتلو
امیر تتلو خوانندۀ زیرزمینی که دو روز پیش با انتشار متن تندی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام از حضور در فضای مجازی خداحافظی کرد حال با واکنش بسیاری از هوادارانش روبرو شده است که خواستار ماندن وی هستند.

امیرحسین مقصودلو (امیر تتلو) که یکی از پرطرفدار ترین چهره های اینستاگرامی می باشد با اعلام خداحافظی اش از این شبکه اجتماعی موجی از واکنش ها و جنجال ها را در بین طرفدارانش ایجاد کرد. در ادامۀ این مطلب ماجرای این خداحافظی را با آخرین یادداشت امیر تتلو و تعدادی از نظرات هواداران این خواننده را می خوانید.

ماجرای خداحافظی امیرحسین مقصودلو ( با نام هنری امیر تتلو) را اینگونه گزارش داده است:
«علی منصوریان به امیر تتلو خواننده زیرزمینی پیام داده بود که دست از سر صادقیان بردارد. اما تتلو در صفحه اینستاگرام خود به منصوریان توهین کرد و جواب او را با اهانت داد. این کار تتلو واکنش هواداران استقلال را به دنبال داشت و تعداد بسیار زیادی از دنبال کننده های صفحه تتلو، واکنش نشان دادند و با الفاظ بدی، جوابش را دادند.

امیر تتلو که در اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین ایرانی هاست، با این اتفاق متوجه شد که اگر قصد داشته باشد با ستاره های واقعی دربیفتد، حتی هواداران خودش جوابش را می دهند و به او اجازه نخواهند داد به ستاره های واقعی جامعه ایران اهانت کند.

به دنبال این اتفاق امیر تتلو هم قهر کرد! او در پست های بعدی اش نوشت که صفحه اینستاگرام خود را به صورت رایگان به یکی از موسسه های خیریه معتبر واگذار خواهد کرد.»

امیر تتلو

آخرین یادداشت صفحه اینستاگرام امیر تتلو به شرح ذیل بود:

«پیج امیر تتلو به صورت کاملا رایگان واگذار می شه!!! به یکی از موسسه های خیریه معتبر که واقعا وجود خارجی دارن و ثبت شدن و واقعا کار انجام می دن و قصد کمک دارن!! برای تبلیغ برای کودکان بی سرپرست یا بیماری های خاص!!! اینم می گم که من زندگیمو پای این صفحه گذاشتم!! به کسی می دمش که واقعا باهاش کار انجام بده و واقعا قصد کمک داشته باشه!! لطفا عزیزانی که مایل به همکاری هستن آدرس وب سایتشون رو زیر کامنتا بذارن تا ما بعد از یه تحقیقات کوچیک باهاشون تماس بگیریم و پیجمون رو تقدیمشون کنیم فکر کنم اینجوری بهتر می شه کمک کرد مرسی با آرزوی موفقیت برای ایران و ایرانی ».

در ادامه تعدادی از نظرات ذیل آخرین یادداشت صفحه تتلو که بیش از یک میلیون دنبال کننده دارد را می خوانید:

این متن توسط بسیاری از هوادارن تتلو ارسال شده است:کی روش رو می شناسی داش امیر.. می شناسیش دیگه.. ی غریبست.. یکی که اومد تو ایران و کم کم محبوب شد.. انگ دزدی و دلالی و خیانت بهش زدن ولی بازم ب عشق مردممون موند.. ی غریبه دل هواداراشو نشکوند.. هزاران هزار تهمت بهش زدن تو رسانه عمومی بهش توهین شد ولی بازم موند.. داش امیر انسان های بزرگ دشمن دارن.. انسان بزرگ کسیه که جلو این چیزا وایسه.. تو که داداش کوه دماوندم اگه جات بود کم می اورد ولی تو تاحالا موندی و این یعنی همون بزرگی که گفتم. پس تو بزرگی.. قدر خودتو هوادارتو بدون… داش امیر بخدا تو فداییات زیادن، باور کن اگه بری شاید باعث خودکشی خیلیا بشی، آقا ما داریم می بینیم از نزدیک که هوادارات ب عشقت چه کارایی که نمی کنن.. بمون مرد، مثله همیشه باقدرت، ماهارو ترک نکن.. بقران ما پا ب پای خودت داریم می ایم جلو و با پست هات زندگی می کنیم. حرف علی منصوریانو ب دل نگیر. از این حرفا زیاده.. تو رو ب روح آقات قسم تورو ب جون مادرت و ب پاکی خواهرات قسم برگرد.. همین..


وحید: امیر تتلو! کسیه که! با تک و تک خنده هاش! 1 میلیون نفر خندیدن با تمام ناراحتیاش یک ملیون نفر گریه کردن! با تمام حرفای خوب یا بدش! خاطره ساختن! ما توی این پیج باهم دعا کردیم! باهم خندیدم! باهم شادی کردیم! فحش خوردیم! آره امیر تتلو! قدر خودت بدون! با نبودنت تو دنیا مجازی!! تعادل شهر را بهم می زنی! امیرتتلو! ب قول خودت ب همین نوشته ها قسم هیچ کدوم این حرفا دروغ نیست زبون بعضی وقتا دروغ می گه ولی این حرف دله!! تک و تک آهنگاتو ثانیه به ثانیه شو ثبت کردیم! واسه فالوورات جشن گرفتیم! آره آقای مقصودلو! شما جزوی از ما شدی تو خود ما شدی!! پس حق نداری انقد آسون بری! حق نداری انقد آسون مارو رها کنی! آهنگایی که کل شب و روزمون با اوناس! اصن مگه داریم! بدون خنده های تو شبمون صبح بشه! تو حق نداری بری!! خوب گوشاتونو باز کنید! امیرتتلو! کسیه که! همیشه خاکی بوده! هیچ وقت خودشو نگرفته! توی قیافه نرفته! مث بقیه خاننده ها همه عکساش تو آتلیه و ماشینای لوکس نبوده! آره امیر یک فرشته است!


پ. تتلی (بسیاری از هواداران اینستاگرامی تتلو پسوند تتلی را برای اسم خود در این شبکه انتخاب کرده اند):امیرم خواهش میکنم عکستو تو پیج امیر علی دیدم بیا دیگه دلم دارد غش می ره نگران نباش من به خدا گفتم قیمت گریه های من و تتلیتیا رو باهات ارزون حساب کنه. تو برگرد آهنگ نمی خوام. بببین آبجی نسیم داره می ره. هر چی کامنت گذاشتم بازم حسی بهت دست نداد. کی بود می گفت حسش کن عشقو دلتو مثلش کن. بخدا ام پی تری مو قایم کردم گریم نگیره. دیدی خونه خوب نیست دیدی مردمان این خونه باهات چیکار کردن. تو تنها کسی بودی که گفتی عاشقتونم. و باور کردم چون اولین بار فقط از زبون تو شنیدم. اما باید می فهمیدم که الکی بود. امیر دیگه من شبا که با آسوده بخواب سریع آسوده می خوابیدم الان باهاش گریه می کنم.

سارا: دوروز دیگ برمیگردی پست می ذاری هلوووو مای فرندززز
مهدیس:عمو اگه رفتی تتلیا انقلاب می کنن از ما گفتن بود!
احسان: من می دونم دوباره پست می زاره آهنگ می ده و ورزشم می کنه حالا ببینید تتلیتیا
نوید:سلام امیرجان. جنابعالی یه هنرمندی شاید اگه بخوای در مورد کسی حرف بزنی فردا در موردت حرفی می زنن که درشان تو نیست. پس بیخیال این کارا شو و به هنرت بچسب تا همیشه خوب بنظر برسی.

جنجال هواداران امیر تتلو در اینستاگرام!

جنجال هواداران امیر تتلو در اینستاگرام!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 363
برگرفته از خبرگزاری آنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 304 59
برچسب ها :
نظر کاربران
یکی

یکی

ای بابا شما هم بیکارید ها تتلو بره یا بمونه چی آخه بهتون میرسه !

پاسخ دادن 90 104
اااا

اااا

با عرض معذرت ولی کسی شما رو مجبور نکرده نظر الکی بدید

پاسخ دادن 87 51
md-omid

md-omid

عمو تتل چه بره چه بمونه همیشه پرمش بالاست

پاسخ دادن 113 56
آیدا

آیدا

چه بره چه نره همیشه تو قلب ماس

پاسخ دادن 87 41
فقط تتلو

فقط تتلو

فقط تتلو همییییین...

پاسخ دادن 72 37
kosar

kosar

تتلو عالیه دسته درموردش زیاد حرف میزنن اما اگه دقت کنین طرفداراش بیشتر از دشمنانشه امیدوارم بتونه در اینده ای روشن مجووزشو بگیره امیر حسین جان دوستت داریم عاشقتیم .

پاسخ دادن 64 32
مریم

مریم

تتلو خواننده محبوب منه لطفا در مورد ایشون حرف بد نزنید

پاسخ دادن 54 32
فاطی

فاطی

تتلو خواننده دوست داشتنیه و ایشون در هنر خوانندگی سبک خاصی رو دنبال میکنه

پاسخ دادن 49 25
Sahel

Sahel

موافقم بدجور

پاسخ دادن 42 23
مطهره مقصودلوتتلیتی

مطهره مقصودلوتتلیتی

به نظر من امیر تتلو بهترینه و فرقی نداره در چه ارصه و شغلی

پاسخ دادن 41 32
مهسا

مهسا

تتلو تو کل دنیایه دونس لنگه داره خواننده ای بهتر از تتلو تودنیا وجود خارجی نداره

پاسخ دادن 38 29
چیستا

چیستا

تتلو بهترین خواننده ایرانه بگو خوب

پاسخ دادن 32 22
اميرحسين مقصودلو

اميرحسين مقصودلو

بابا امير تتلو رو ول كن چه دردي مي خوره اخه فقط حامد پهلانه

پاسخ دادن 22 48
DIANA

DIANA

عمو تو بهترینننننننی:)...هر جا باشی جات تو قلبمونه:)

پاسخ دادن 35 12
پهراب

پهراب

امیر تتلو عشق و طرفداراش تا اخرش باهاشن تا اخرش

پاسخ دادن 33 11
p.n.z

p.n.z

تا اخرش باهاتیم

پاسخ دادن 20 9
عرفان

عرفان

تتلو نفس ما تتليتياس كه اگه از ما بگيرنش ميميريم

پاسخ دادن 12 12
ستاره

ستاره

انشاا... موفق باشي

پاسخ دادن 6 2
Mahsa

Mahsa

امیرتتلو یعنی سلطان ینی اسطوره ینی قهرمان ینی شیرمردینی عشق ماتتلیتیا

پاسخ دادن 6 7
مبینا

مبینا

هر خواننده ای خوبی خودشو داره من خودم طرفدار رضا یزدانی ام و تتلو رو زیاد دوست ندارم اما حرفم اینه که همه خواننده ها به اندازه ای خوبن اگه هم مخاف منید که هر خواننده ای به اندازه ای خوبه اونی که دوست ندارید به قول پنجشنبه با سینا اصلا نگاه نکنید

پاسخ دادن 7 1
احمد

احمد

عشقی داداش ب مولااا ببخش اگه ناامیدو تارم ببخش

پاسخ دادن 0 1
نرگس انصاری

نرگس انصاری

همیشه بهترین بودی و بهترین میمونی دوست دارم امیر جـــــــــون همیشه موفق و شاد باشی عشق تتلیتیاااااا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

پاسخ دادن 1 1
نرگس انصاری

نرگس انصاری

من همیشه دوست داشتم و خواهم داشت برات ارزوی بهترینا رو دارم چون لایقشی همیشه ادامه بده و هیچوقت تسلیم نشو اینم یادت باشه اگه کسی پشت سرت حرف میزنه برا اینه که میخاد جات باشه ولی نمیتونه و از حسادتشه ما همیشه پشتتیم امیـــــــــــ

پاسخ دادن 0 2
Hani...De

Hani...De

امیر یکی از خوانده ی پر طرفدار ایرانی هستش که حاشیه های که به دنبال داره نه تنها باعث از چشم افتادنش نمیشه بلکه با حظوره همیشه فعالش توی همه ی مشکلات و مطالب مطرح درجامعه به محبوبیت بیشترش رقم میزنه من امیدوارم همیشه با سخت کوشی و تلاش موفق و سربلند باشه ارزوهای خوبی براش دارم

پاسخ دادن 0 1
میلاد

میلاد

عمو تتلو بهترینه وهرکس که خواسته باشه به اون توهین کنه با ما تتلیتی ها طرفه از ما گفتن

پاسخ دادن 1 2
Shakiba

Shakiba

امیر تتلو نرو دلمون برات تنگ میشه

پاسخ دادن 0 0
شیرو

شیرو

دنیا چه زود یا چه دیر نابود خواهد شد! برید و گوشه ای از دنیا خدا را پیدا کنید!!!خود را به نفهمی نزنید !!! قیامت در راه است...

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف