نمناک ورزشفوتبال امیر تتلو سر از تیم علی کریمی در آورد! + عکس
امیر تتلو ، نفت طلاییه
امیر تتلو خواننده جنجالی از پیوستنش به نفت طلاییه که سرمربیگری آن را علی کریمی بازیکن اسبق تیم ملی و پرسپولیس بر عهده دارد خبر داد.
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1396

امیر تتلو در تیم علی کریمی!

امیر مقصود لو ملقب به تتلو که خواننده زیرزمینی است و این روزها با اظهارنظرات عجیب و وغریبش حسابی سوژه رسانه ها شد بالاخره تیم مورد نظرش را انتخاب کرد.

تتلو که سابق حضور در تمرین پرسپولیس را داشت مدتی هوادار استقلال بود اما با روی کارآمدن مدیرعامل جدید در باشگاه نفت او تصویری را از لباس تیم نفت طلاییه در فضای مجازی منتشر کرد تا اینگونه هواداری اش از نفت تهران را بازتاب دهد.

علی کریمی هدایت نفت طلاییه را برعهده دارد و باید دید او زیر بار حضور تستی خواننده زیرزمینی را به تمرینات صادر خواهد کرد یا امیر مقصودلو اینبار نیز همانند گذشته پروژه هایش با ناکامی همراه می شود. اتفاقی که مسلما بعید به نظر می رسد و تتلو و تتلتی ها تنها در فضای مجازی می توانند رویای فوتبالیست شدن و کسب جام قهرمانی جهان! را برای این خواننده متصور شوند.

امیر تتلو با لباس تیم نفت

امیر تتلو با لباس تیم علی کریمی

امیر تتلو ، امیر تتلو در تیم نفت طلاییه!

امیر تتلو سر از تیم علی کریمی در آورد! + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
برگرفته از پرسپولیس نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف