نمناک اخبارورزشی درگیری شدید امیر حسام شجاعی با علی دایی صحت دارد؟
امیر حسام شجاعی ، ادعای امیر حسام شجاعی در مورد ضرب و شتم
امیر حسام شجاعی بازیگر سینما و تلویزیون، با انتشار ادعایی عجیب و باورنکردنی در روز گذشته، مدعی شد پیش از دیدار برابر سپید رود رشت مورد ضرب و شتم علی دایی و برادرش و همچنین وکیل باشگاه قرار گرفته است.
تاریخ انتشار : 5 اسفند 1396

کتک زدن امیر حسام شجاعی توسط علی دایی قبل از بازی

در حالی که تیم فوتبال سایپا از ساعت 15 امروز (جمعه) در چارچوب هفته بیست وچهارم لیگ برتر فوتبال به مصاف سپیدرود رشت رفته، پیش از بازی اتفاق عجیبی در هتل محل اقامت شاگردان علی دایی رخ داده است. طبق ادعای امیر حسام شجاعی، بازیگر سینما و تلویزیون او امروز در هتل محل اقامت تیم سایپا از علی دایی کتک خورده است!

اظهارت امیر حسام شجاعی در درگیری اش با علی دایی

امیر حسام شجاعی درباره اتفاق رخ در هتل محل اقامت تیم سایپا و درگیری اش با علی دایی، اظهار داشت:برای این فوتبال متاسفم و دیدگاهم نسبت به دایی عوض شد. من اهل فوتبال نیستم و برای کار دیگری به رشت آمده بودم. ما برای بازی در یک فیلم باید یک ماه در رشت و انزلی باشیم.

وی افزود:از دو روز قبل در این هتل بودم و امروز می خواستم هتل محل اقامتم را عوض کنم. اصلاً نمی دانستم که تیم سایپا هم اینجاست. زمانی که می خواستم از هتل تسویه حساب کنم و بروم، در لابی نشستم و در کافی شاپ چای خوردم تا کارهای رفتنم درست شود. در کافی شاپ هتل علی دایی و کادر فنی اش در مورد بازی توضیحاتی برای بازیکنان شان روی تخته می دادند. زمانی که جلسه آنها تمام شد و در حال ترک کافی شاپ بودند، من به علی دایی سلام کردم و او هم جواب سلام من را داد. در همین زمان، علی دایی به یک باره برگشت و به من گفت «شما از کِی اینجا نشستی؟»، من هم گفتم «5 دقیقه »، گفت «به چه حقی اینجا نشسته ای؟»، من هم گفتم «یعنی چه؟ مگر باید از شما اجازه می گرفتم؟!»

این بازیگر سینما و تلویزیون ادامه داد:علی دایی فکر می کرد من جاسوس تیم مقابل هستم و آمدم از تاکتیک های سایپا مطلع شوم و برای آنها فیلم بفرستم. تازه فهمیدم که تیم علی دایی با تیم علی کریمی بازی دارد. علی کریمی رفیق خیلی گل و صمیمی من است، اما من نمی دانستم که تیمش بازی دارد. علی دایی گفت» «تو اصلاً حق نداشتی بیایی و اینجا بنشینی»، من هم گفتم «این چه طرز حرف زدن است، من میهمان این هتل هستم و منتظر چک اوت کردن کارهایم هستم»، گفت:«نباید کسی شما را اینجا راه می داد»، گفتم«من فقط از اتاقم به پایین و کافی شات هتل آمدم، این چه طرز حرف زدن است!»، گفت:«من می دانم تو را چه کسی فرستاده، به او بگو بیچاره ات می کنم و تو را هم به خاک سیاه می نشانم». من هم گفتم «آقای دایی چه می گویی؟ من اصلاً ربطی به فوتبال ندارم».

شجاعی عنوان کرد:در ادامه، داداش علی دایی (محمد دایی) آمد و گفت «با علی درست صحبت کن». گفتم:«درست تر از این حرف بزنم؟ مگر من چه گفتم؟ من فقط گفتم که ربطی به فوتبال ندارم و با من درست حرف بزند». محمد دایی هم گفت که «مگر تو کی هستی که درست با تو صحبت کند؟»، گفتم که «من یک شهروند که هستم، او حق ندارد با من این طور حرف بزند». بعد از آن هم علی دایی من را هل داد و من روی میز کافی شاپ پَرت شدم. گفت «برو فلان فلان شده»؛ همه پرسنل هتل هم شاهد هستند و دوربین های هتل هم فیلم گرفتند. من به علی دایی هم گفتم «برایت متأسفم که تو آقای گل جهانی».

امیر حسام شجاعی

امیر حسام شجاعی

این بازیگر خاطرنشان کرد:بعد از آن هم بهمن دهقان (وکیل دایی) آمد و گفت «به هدفت رسیدی، تیم را به هم زدی و کار خودت را کردی». علی دایی یک چیزهایی می گفت که من اصلاً نمی فهمیدم. او مدام من را هُل می داد، گفتم «دفعه آخرت باشد به من دست می زنی، شکایت می کنم»، گفت:«دست نزنم؟»، شروع کرد به کتک زدن من. دو سیلی «بدجور» زیر گوشم خواباند. اصلاً شوکه شده بودم، دایی همیشه برای عجوبه ای بود. در ادامه کاپیتان تیم شان علی دایی را جدا کرد و بعد از آن هم علی دایی می گفت «بهمن فِلان کار را بکن، بهمن این کار را بکن، بهمن آن کار را بکن.» در ادامه اتفاقات بهمن دهقان و محمد دایی من را در نمازخانه هتل گیر آوردند و در یک گوشه تا می خوردم، من را کتک زدند، در زندگی ام تا کنون چنین کتکی نخورده بودم.

وی با بیان اینکه به کلانتری رفته و از علی دایی، محمد دایی و بهمن دهقان شکایت کرده است، گفت:من به دایی گفتم شکایت می کنم، او هم با لحن خودش و با پوزخند گفت:«از من شکایت می کنی؟»، در کلانتری به من گفتند حتی رئیس جمهور هم چنین کاری بکند پیگیری می کنیم. علی دایی فحش هایی به من می داد که در زندگی ام از هیچ کس نشنیده بودم. جالب اینجا بود که نیروی انتظامی هم دو مأمور در هتل داشت که امنیت سایپا را تأمین کنند، اما هیچ کاری نکردند و ایستاده بودند، انگار باید علی دایی به آنها دستور می داد تا کاری بکنند

امیر حسام شجاعی

شکایت امیر حسام شجاعی از علی دایی

امیر حسام شجاعی

برگه ترخیص امیر حسام شجاعی از هتل محل اقامت تیم سایپا

آیا علی دایی محاکمه میشود؟

اگر امیر حسام شجاعی بتواند ادعای خود را ثابت کند، به طور قطع علی دایی در چالشی تازه قرار خواهد گرفت و بخشی از اعتبار مردمی خود را از دست خواهد داد، چرا که تا به امروز او در میان شخصیت های فوتبالی، پس از مرحوم ناصر حجازی و منصور پورحیدری، علی پروین، به عنوان مردم دار ترین فرد ممکن شناخته می شد که با رفتارهای خیرخواهانه خود همواره مورد تمجید های بسیار قرار می گرفت.

شاید این اتفاق در صورت اثبات شدنش، چندان روی جذابی را نداشته باشد، اما به طور قطع برای علی دایی تلنگری خواهد بود تا پس از سال ها مسیری که تا به امروز برای رسیدن به این جایگاه تلاش کرده است را بار دیگر مرور نماید و خود را مورد بازبینی قرار دهد! از یاد نبریم که بزرگ ترین و برترین انسان ها نیز جایزالخطا خواهند بود! پس علی دایی هم نمی تواند از این قاعده مستثنی باشد.

علی دایی

واکنش علی دایی به ادعای ضرب و شتم

واکنش تند دایی به ادعای کتک زدن یک بازیگر توسط او

علی دایی در واکنش به این شایعه اظهار داشت:عذر می خواهم اصلاً شجاعی چه کسی هست، شما که نمی توانید شنیده هایتان را بدون اینکه صحت و سقم اش را بدانید بیان کنید. این چه حرف هایی است که اعلام می کنید، هر کسی می تواند هر حرفی بزند. سوال بعدی من سوال شما را جواب نمی دهم.

کتک زدن بازیگر سینما توسط علی دایی و برادرش ؟!

درگیری شدید امیر حسام شجاعی با علی دایی صحت دارد؟
: امتیاز : 3.7 تعداد رای : 31
برگرفته از روز نو -ورزش 11 - دنیای اقتصاد /ر
این مطلب مفید بود ؟
23 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف