نمناک اخبارورزشی قرارداد امیر عابدزاده با ماریتیمو پرتغال + عکس
امیر عابدزاده ، تیم ماریتیمو
امیر عابدزاده فرزند احمد رضا عابدزاده دروازه بان ایرانی راهی فوتبال پرتغال شده و به تیم ماریتیمو پیوست.
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1395

امیر عابدزاده به تیم ماریتیمو پیوست

 امیر عابدزاده (6 اردیبهشت 1372 - تهران) دروازه بان فوتبال اهل ایران است. او در سال 2006 تا 2007 عضوی از آکادمی فوتبال پرسپولیس تهران بود و از 7 سالگی زیر نظر پدرش تمرین می کرده است. او از سن 15 سالگی به بریتانیا منتقل شد. امیر فرزند فوتبالیست و دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران، استقلال تهران و پرسپولیس، احمدرضا عابدزاده است

 

امیر عابدزاده، دروازه بان ایرانی که در این فصل راهی فوتبال پرتغال شده و در تیم باریرنسه عضویت دارد، به تیم ماریتیمو پیوست.

 

 
امیر عابدزاده

زندگی حرفه ای عابدزاده

 

سایت «Maisfutebol» در این خصوص نوشت که این دروازه بان ایرانی در سال اول حضورش در فوتبال پرتغال مورد توجه ماریتیمو قرار گرفت. در حالی که گوتاردی، دروازه بان این تیم از ناحیه تاندون دست آسیب دیده و قادر نیست تا پایان فصل تیمش را همراهی کند، عابدزاده به این تیم پیوسته است.

 

امیر عابدزاده

زندگی حرفه ای عابدزاده

 

در ادامه این خبر آمده که امیر عابدزاده به لطف پدرش (احمدرضا عابدزاده) که دروازه بان سابق تیم ملی ایران بوده و مشهود است توانسته زندگی حرفه ای خود را دنبال کند.

قرارداد امیر عابدزاده با ماریتیمو پرتغال + عکس

قرارداد امیر عابدزاده با ماریتیمو پرتغال + عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از افکارنیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف