نمناک ورزشگوناگون کینگ آمریکایی به قدرت امیر علی اکبری اعتراف کرد
امیر علی اکبری ، امیر علی اکبری mma
کینگ امریکایی پس از ناک اوت برق آسا مقابل امیر علی اکبری متنی در اینستاگرام خطاب به همسرش کاترین نوشت و به قدرت حریفش اعتراف کرد.

برتری امیر علی اکبری مقابل حریف آمریکایی اش

تایلر کینگ قهرمان آمریکایی مسابقات MMA در نامه ای به همسرش به قدرت امیرعلی اکبری مبارز ایرانی اعتراف کرد. علی اکبری مبارز ایرانی MMA پس از درخشش در مسابقه روز یکشنبه مقابل تایلر کینگ آمریکایی قرار گرفت و توانست دراین مبارزه کمتر از یک دقیقه حریف نامی و پرمدعا آمریکایی خود را شکست دهد.
کینگ امریکایی پس از ناک اوت برق آسا مقابل امیرعلی اکبری متنی دراینستاگرام خطاب به همسرش کاترین نوشت.

 

امیر علی اکبری

اعتراف کینگ آمریکایی به قدرت علی اکبری

 معذرت می خواهم که نتوانستم . از لحاظ فیزیکی و اعصاب و روان حالم خوب است. یک اشتباه مرتکب شدم و امیر از اشتباهم استفاده کرد. مرا گیر انداخت و به برتری رسید. فیلم را که دیدم متوجه شدم چرا نبرد ما متوقف شد . کاش داور اجازه می داد ادامه پیدا کند، اما امیر شایسته است این اعتبار را به او بدهیم که خوب و حرفه ای جنگید.
با اشک هایی که بر چشمانم جاری است، از همه آنهایی که حمایتم کردند سپاسگزارم . نمی توانم در قالب کلمه بیان کنم . ایستادن در جبهه شکست خیلی سخت است.

کینگ آمریکایی به قدرت امیر علی اکبری اعتراف کرد

کینگ آمریکایی به قدرت امیر علی اکبری اعتراف کرد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از خبر ورزشی/ی
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف