نمناک اخبارسیاست ادعای خرید کاخ در ایران برای امیر قطر!
امیر قطر ، کاخ امیر قطر
دکتر علی بن عبدالله مشاور ویژه رئیس دولت در تبعید قطر هم در توییتر مدعی شد که خرید کاخ برای تمیم در ایران، بر آمادگی امیر قطر برای فرار به ایران تاکید می کند!
تاریخ انتشار : 18 خرداد 1396

خریداری قصر برای امیر قطر در ایران

بر اساس سندی که از دیوان پادشاهی قطر به بیرون درز کرده، دولت این کشور یک فروند هواپیمای جایگزین و ویژه برای موارد اضطراری به منظور انتقال "تمیم بن حمد آل ثانی" امیر قطر به ایران تجهیز و آماده کرده است!

روزنامه اماراتی "الخلیج" در ادامه مدعی شده که براساس این سند که توسط کاربران در شبکه اجتماعی "توییتر" دست به دست می شود، سفارت قطر درایران اقدامات لازم را برای خرید یک کاخ در تهران برای امیر این کشور در نظر گرفته است.

 

 امیر قطر

خرید کاخ در ایران برای امیر قطر

 دکتر "علی بن عبدالله" مشاور ویژه رئیس دولت در تبعید قطر هم در "توییتر" مدعی شد که "خرید کاخ برای تمیم در ایران، بر آمادگی امیر قطر برای فرار به ایران تاکید می کند"!

بر اساس گزارش های مطبوعاتی، این طرح پس از درز اخباری مبنی بر برکناری احتمالی تمیم بن حمد آل ثانی و به قدرت رسیدن یکی از افراد خاندان حاکم در قطر مطرح شده است.

ادعای خرید کاخ در ایران برای امیر قطر!

ادعای خرید کاخ در ایران برای امیر قطر!
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 7
برگرفته از افکارنیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف