نمناک ورزشفوتبال امیر قلعه نویی از ملوان جدا شد
امیر قلعه نویی ، امیر قلعه نویی در ملوان
سخنگوی باشگاه ملوان بندر انزلی از جدایی امیر قلعه نویی از این تیم خبر داد. جلسه امیر قلعه نویی با هیات مدیره باشگاه ملوان شب گذشته برگزار شد.
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1394
بازدید : 2,364 نفر

محمود آذرگون درباره جلسه هیات مدیره باشگاه ملوان با امیر قلعه نویی اظهار داشت:«یکی از طولانی ترین جلسات ممکن را با قلعه نویی برگزار کردیم. به شکلی که از حدود ساعت 9 یکشنبه شب این جلسه آغاز شد و تا ساعت 1:40 بامداد ادامه داشت.»

امیر قلعه نویی

 
وی ادامه داد:«جلسه در فضای بسیار آرام و خوبی برگزار شد و طرفین نظرات خود را درباره چگونگی کمک به ملوان مطرح کردند. بااین وجودازآنجایی کهقلعهنویی خواهان تزریق منابع مالی تا پایان هفته شده بود و امکان انجام این مهم میسر نبود، درنهایت در فضایی دوستانه امکان ادامه همکاری فراهم نشد.»
 
سخنگوی هیات مدیره ملوان خاطرنشان کرد:«قلعهنویی در این مدت حسن نیت خود را به مردم انزلی و باشگاه ملوان نشان داد. او در شرایطی سخت هدایت تیم را به عهده گرفت و در جلسه آخر هم بارها و بارها گفت در آینده هر کاری از دستش برمی آید را برای موفقیت ملوان انجام می دهد. قلعهنویی مشاور هیات مدیره باقی می ماند و ما امیدواریم بتوانیم از نظرات او استفاده کنیم.»
 
آذرگون درباره اینکه جانشین قلعهنویی چه کسی خواهد بود بیان داشت:«هنوز دراین باره صحبت نکرده ایم و قصد داریم در جلسه آینده هیات مدیره دراین بارهبررسی های لازم را انجام دهیم. هواداران ملوان نگران نباشند و به آنها اطمینان می دهم در اسرع وقت تکلیف کادر فنی را روشن می کنیم تا تیم در هفته های آتی باقدرت در لیگ برتر ظاهر شود.»

امیر قلعه نویی از ملوان جدا شد

امیر قلعه نویی از ملوان جدا شد
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
برگرفته از پایگاه خبری کاپ - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف