امیر قلعه نویی

آخرین حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت ذوب آهن

تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1397کد مطلب : 68071زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازی امشب دو تیم استقلال و ذوب آهن را می توان آخرین حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت این تیم اصفهانی دانست.

خداحافظی رسمی امیر قلعه نویی از ذوب آهن

استقلال و ذوب آهن در آخرین بازی فصل شان امشب در چارچوب یک دیدار آسیایی به مصاف هم می روند. دیداری که در پایان آن مشخص می شود از بین این دو تیم کدام یک راهی مرحله یک چهارم نهایی آسیا شده و کدام یک باید خود را برای فصل بعد این رقابتها آماده کنند.

از مدتها قبل بحث حضور امیر قلعه نویی در تیم سپاهان مطرح شده است. ادعایی که گرچه هرگز تایید نشد، اما تکذیب نشدن آن نه از سوی قلعه نویی و نه از سوی مسئولان باشگاه سپاهان نشان از جدی بودن این خبر می دهد.

امیر قلعه نویی

خداحافظی رسمی قلعه نویی از ذوب آهن

شواهد نشان می دهد حتی اگر مقصد فصل آینده قلعه نویی سپاهان هم نباشد، وی فصل بعد در ذوب آهن نخواهد ماند و دیدار امشب استقلال و ذوب آهن آخرین حضور او روی نیمکت این تیم است. احتمال این که قلعه نویی پس از پایان دیدار مقابل استقلال به صورت رسمی با ذوب آهن خداحافظی کند زیاد است.

قلعه نویی:از قهرمانی آسیا تا دسته سوم را با استقلال تجربه کردم

امیر قلعه نویی گفت:حس من حس مسئولیتی است. در استقلال خاطرات خوبی دارم. همه جور استقلال از قهرمانی در آسیا تا دسته سه تجربه کردم. هر زمانی که استقلال در سطح پایین بوده و شرایط خوبی نداشته است، اسمی به نام قلعه نویی بوده و به این تیم کمک کرده است. این حس برای من سخت تر است تا دیگران. دوست نداشتیم در این شرایط دو تیم ایرانی به هم بخورند چون هر دو تیم شایسته صعود هستند. هرکدام از این دو تیم به تیم دیگری می خوردند صعود می کردند. شک نکنید.

امیر قلعه نویی

آخرین حضور ژنرال روی نیمکت ذوب آهن

سرمربی ذوب آهن درباره دلایل موفقیت ذوب آهن گفت:دو بحث فنی و تشکیلاتی و ساختاری است که در ذوب آهن هست. یک بحث هم صداقت کاری است. تنها امتحانی که تقلب ندارد صداقت است. هرجا رفتم با تمام وجودم کار کردم و صداقت و معرفت و همدلی درون مجموعه ما بود؛ برخلاف نیم فصل اول که یکسری مشکلات وجود داشت. شاید امیر قلعه نویی کمترین نقش را داشته باشد. این را با تمام وجودم می گویم.

قلعه نویی تاکید کرد:در بحث فنی بازیکنانی که گرفتیم به ما کمک کردند و در نیم فصل دوم با سایرین هماهنگ شدند. علت اصلی موفقیت ما این دو بحث بود.

آخرین حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت ذوب آهن

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از مهر /نسیم / ر
نظرات
وبگردی