نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون افشاگری امیر مهدی ژوله درباره سریال در حاشیه!
امیر مهدی ژوله نویسنده ، درحاشیه
امیر مهدی ژوله نویسنده سریال درحاشیه بالاخره سکوتش را شکست و از ناگفته های پشت صحنه این سریال پرده برداشت.

حاشیه های سریال درحاشیه از زبان امیر مهدی ژوله

سریال در حاشیه مهران مدیری از همان اول با انتقادات و حاشیه های فراوان به کار خود ادامه داد و حالا بشنوید حاشیه های این سریال را از زبان امیرمهدی ژوله نویسنده این مجموعه پر حاشیه.

نویسنده ی «درحاشیه» گفت:« ما به عنوان گروه نویسندگان بیش از همه و پیش از همه تمایلی برای نوشتن «در حاشیه» 2 در این فضا و با این شرایط نداشتیم اما وقتی تعهد سنگینی برای ادامه ی کار بر روی دوش تهیه کننده بود، یا علی گفتیم و با همه چیز هایی که داشتیم و نداشتیم، وسط میدان آمدیم.»

امیرمهدی ژوله

امیر مهدی ژوله به بهانه ی برگزیدگان تلویزیون در سال 94 ، نکاتی را درباره ی شرایط ساخت مجموعه ی «درحاشیه »، فشارها و طولانی شدن پروسه تولید و عدم حضور مهران مدیری برای ایفای نقش در صفحه ی اینستاگرام خود مطرح کرد.

نویسنده «درحاشیه» در بخش های از نوشته آورده است:«من تا الان راجع به مجموعه در «حاشیه 2» حرفی نزده بودم ولی الان دوست دارم بگویم که ما یک سریال متوقف شده «در حاشیه 1» را با آن حواشی تمام ناشدنی داشتیم با کاراکترهایی که مردم دوست داشتند، با این توضیح که ادامه ی کار در بیمارستان ممکن نبود، حتی روپوش سفید پوشیدن هم امکان پذیر نبود. چند طرح جایگزین مثل تیمارستان و خانه سالمندان و بنگاه اقتصادی و ... هم مورد تایید قرار نگرفت. تنها گزینه ادامه مسیر و فرستادن آنها به بیمارستان و تادیبشان بود. ما از اول می دانستیم که فضای تلخ و سنگینی در زندان خواهیم داشت . از حضور خانم ها و قصه های خانوادگی محروم خواهیم بود و از همه مهم تر بزرگ ترین ویژگی «در حاشیه 1 » یعنی نقادی را نخواهیم داشت. »

ژوله عنوان کرده است:«فشار آن توقف و طولانی شدن آن پروسه تولید و فضای کار که کم کم غیرهمدلانه و غیردوستانه شده بود و امیدی که به بازخورد های مثبت ادامه کار در یک فضای جدید وجود نداشت نتیجه اش این بود که آقای مدیری از ابتدای کار بازی نکرد، آقای رادش از قسمت پانزدهم از کار جدا شد و آقای غفوریان و رضوی تا قسمت نوزدهم در کار ماندند.»

امیرمهدی ژوله و مهران غفوریان

این نویسنده همچنین در بخشی از مطلبش یادآور شده است:«طبیعتا ما به عنوان گروه نویسندگان بیش از همه و پیش از همه تمایلی برای نوشتن در حاشیه دو در این فضا و با این شرایط نداشتیم. وقتی تعهد سنگینی برای ادامه ی کار روی دوش تهیه کننده بود پس ما یا علی گفتیم و با همه چیز هایی که داشتیم و نداشتیم وسط میدان آمدیم. قصه ها و بچه قصه ها و روابطی که درست کردیم چندین بار داستان را براساس نبودن یا رفتن بازیگران بازنویسی کردیم نه برای این که مثل در حاشیه یک سروصدا کنیم و بترکانیم فقط به این امید که این تعهد را آبرومندانه به انجام برسانیم. اینها توجیه نقاط ضعف در حاشیه دو نیست که ما بیشتر از همه به آن واقفیم. اینها درد دل هایی است که بدانید ما در چه شرایطی چکار کردیم.»

امیر مهدی ژوله در پایان مطرح کرده است:« از مشکلات مالی پروژه و اصلاحات پخش و به هم ریختن سر و ته تمام قسمت ها می گذرم و به این بسنده می کنم که در حاشیه دو نه اندازه توانایی این گروه بود نه در شأن لیاقت شما.و این که یادآوری می کنم بچه های نویسنده این کار چه در ایستادن کنار تهیه کننده، چه در انعطاف پذیری در مقابل تغییرات عجیب و قریب و چه در تلاش برای جنگیدن بی شمشیر و سپر، سنگ تمام گذاشتند و پهلوانی کردند.»

افشاگری امیر مهدی ژوله درباره سریال در حاشیه!

افشاگری امیر مهدی ژوله درباره سریال در حاشیه!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 19
برگرفته از ایسنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 16 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف