نمناک ورزشفوتبال شوخی جالب یک استقلالی با علیرضا جهانبخش + عکس
امیر هاشمی مقدم ، حضور مهدوی کیا در هلند
امیر هاشمی مقدم درباره تاثیر حضور مهدوی کیا روی علیرضا جهانبخش گفت: مهدوی کیا قوت قلبی برای علیرضا بود. حضور او خیلی جالب بود و سه تا وینگر راست از سه نسل فوتبال ایران بودیم که در کنار هم قرار داشتیم.
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1396

گفت و گو با امیر هاشمی مقدم ستاره دهه 60 استقلال

امیر هاشمی مقدم بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران و مدیربرنامه علیرضا جهانبخش که مدتی هدایت تیم دوم نایمخن را بر عهده داشت به دلیل کسالتی که برایش به وجود آمد فعلا در این تیم فعالیتی ندارد. وی اظهار داشت:حدود 5 هفته قبل بود که با دستور پزشکم و برای حفظ سلامتی، مدتی می بایست استراحت می کردم و به همین دلیل تیم را به کمک مربی خودم در تیم سپردم. در این میان کارهای خودم هم بیشتر شد. تا زمانی که خودم سرمربی بودم شرایط تیم خوب و در رده سوم قرار داشتیم و الان هم مربی کنونی تیم شایستگی زیادی دارد و تیم در وضعیت خوبی به سر می برد.
وی در ادامه افزود:تصمیم گرفتم در ادامه فصل هم کار را به همین مربی بسپارم و به کارهای خودم برسم. همچنین یکی دو پیشنهاد داشتم که باید روی آنها فکر می کردم. باشگاه حالا از من خواسته تا عضو هیئت مدیره و همچنین مدیر فنی باشگاه بشوم و صحبت هایی هم طی یکی دو هفته آینده با آنها خواهم داشت و سرانجام تصمیم را خواهم گرفت.
هاشمی مقدم درباره حضور مهدوی کیا در هلند و تماشای بازی علیرضا از نزدیک بیان داشت:مهدی عزیز اینجا بود و با او مرتب در تماس هستیم. مهدی جان فقط یک فوتبالیست خوب نبوده و شخصیت فوق العاده ای دارد و نیازی به تعریف نیست. او شخصیت خودش را حفظ کرده و نمونه واقعی مثال درخت هر چه پربارتر، افتاده تر است.ما خیلی باهم صحبت می کنیم و گاهی من پیش او می روم. او در تیم های پایه هامبورگ به همراه وحید هاشمیان کار می کند. درباره آکادمی کیا باهم حرف زدیم و می بایست از آن حمایت کنیم.

امیرهاشمی مقدم

امیر هاشمی مقدم سرمربی تیم دوم نایمخن

وی در پایان درباره تاثیر حضور مهدوی کیا روی علیرضا جهانبخش گفت:قوت قلبی برای علیرضا بود. حضور او خیلی جالب بود و سه تا وینگر راست از سه نسل فوتبال ایران بودیم که در کنار هم قرار داشتیم. یک استقلالی، یک پرسپولیسی و علیرضا که بین استقلال و پرسپولیس است و با او شوخی می کنم.

هاشمی مقدم:جهانبخش یکی از پرمشتری ترین بازیکنان لیگ هلند است

امیر هاشمی مقدم در مورد اینکه یکی از سایت های هلندی خبر از حضور علیرضا جهانبخش در فهرست فروش تیم فوتبال نایمخن را داده است، گفت:"این تیم چندی پیش یک دفاع چپ بلژیکی به خدمت گرفت و حدود 20 روز است یک هافبک راست از تیم آیندهوون به جمع بازیکنان نایمخن اضافه شده است. ضمن اینکه مربی جدید نایمخن قبلا در تیم امید آیندهوون مربی بود و اینکه نایمخن یک بازیکن برای هافبک راست می خواهد، خبر جدیدی نیست."

وی ادامه داد:"علیرضا جهانبخش به خاطر عملکرد خوبش دو سال است در لیست فروش نایمخن قرار دارد اما چون با این تیم قرارداد دارد نمی تواند تیم هلندی را به اختیار خود ترک کند. البته شاید این موضوع به اشتباه مطرح شده و یا مسئولان نایمخن آن را طور دیگری مطرح کردند چرا که طبیعی است اگر تیم ها با قیمت خوبی جهانبخش را بخواهند این بازیکن به فروش خواهد رسید."

امیرهاشمی مقدم

امیر هاشمی مقدم در کنار علیرضا جهانبخش

هاشمی مقدم گفت:" جهانبخش یک فصل دیگر با نایمخن قرارداد دارد و اگر بخواهد در این تیم خواهد ماند و کسی نمی تواند به او بگوید از نایمخن برو. ما نیز منتظر هستیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقی می افتد چرا که در فصل نقل وانتقالات همه چیز وابسته به هم است."

مدیربرنامه های جهانبخش یادآور شد:"علیرضا به هیچ وجه در لیست مازاد نایمخن نیست و اینکه می گوید بی مشتری محسوب می شود، حرف درستی نیست اتفاقا جهانبخش یکی از پرمشتری ترین بازیکنان لیگ است اما تیم ها برای جذب بازیکن منتظر هستند تا تکلیف یکسری مسائل روشن شود ضمن اینکه هنوز زمان زیادی برای نقل و انتقال فوتبال اروپا باقی مانده است."

وی در پایان در مورد اینکه آیا جهانبخش از تیم های ایرانی پیشنهاد دارد یا خیر، گفت:"هیچ تیم ایرانی به او پیشنهاد نداده و خود ما نیز اصلا تا به حال به این موضوع فکر هم نکرده ایم."

گفت و گوی جالب با امیر هاشمی مقدم بازیکن سابق استقلال

شوخی جالب یک استقلالی با علیرضا جهانبخش + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از آخرین خبر - طرفداری-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف