امیر کربلایی زاده

تصادف شدید بازیگر تلویزیون و کمدین خندوانه با اتوبوس + عکس

تاریخ انتشار : 18 خرداد 1397کد مطلب : 68832زمان مطالعه : 2 دقیقه
روابط عمومی شبکه امید از تصادف شدید “امیر کربلایی زاده” با اتوبوس در سحرگاه شب بیست و یکم ماه رمضان خبر داد.

مصدومیت امیر کربلایی زاده کمدین خندوانه

تسنیم: روابط عمومی شبکه امید از تصادف شدید امیر کربلایی زاده خبر داد و گفت:سحرگاه شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در حالی که کار تصویربرداری برنامه زنده "کوچه بهار" به پایان رسیده بود، امیر کربلایی زاده در راه منزل با یک اتوبوس تصادف کرد و راهی بیمارستان شد.

در حالی برنامه زنده و ترکیبی «کوچه بهار» هر شب ساعت 3 بامداد به مدت 70 دقیقه با اجرای امیر کربلایی زاده و رامتین چیت سازان در فضای با نشاط معنوی سحر در منزل تاریخی شهید مدرس(محله سرچشمه)به روی آنتن شبکه امید می رود که روح الله عبداللهی روابط عمومی این شبکه اعلام کرد که چند شب پایانی این برنامه با یک مجری کار خود را ادامه می دهد.

چرا که در سحرگاه شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان امیر کربلایی زاده بعد از پایان تصویربرداری در راه خانه با یک اتوبوس، تصادف شدیدی داشت. به گفته عبداللهی او در حال حاضر از ناحیه لگن آسیب جدی دیده و در بیمارستان آتیه بستری است.

برنامه «کوچه بهار» در این روزهای انتهایی با یک مجری به کار خودش ادامه می دهد و تمام دست اندرکاران این برنامه و اهالی رسانه برای این کمدین محبوب و هنرمند ارزشمند، آرزوی صحت و سلامتی دارد.

امیر کربلایی زاده

امیر کربلایی زاده پس از تصادف شدید

براساس این گزارش، امیر کربلایی زاده را شاید خیلی ها اولین بار بر روی صحنه استندآپ کمدی "خندوانه" یا در سریال قرعه و معمای شاه، اما هنرمندان تئاتری او را بارها و بارها در صحنه های نمایش دیده اند. او در سال های 78 و 79 برنده دیپلم افتخار بازیگری اول در جشنواره سراسری تئاتر دانشجویی مراکز عالی سراسر کشور شد.

کربلایی زاده در سال 77 با حضور در نمایش ” تلخ بازی قمر در عقرب ” به کارگردانی شهره لرستانی وارد مجموعه تئاتر شهر شد و درسال 1391 با حضور در فیلم روز روشن حسین شهابی به سینمای ایران معرفی شد.

انتهای پیام/م

جزئیات و عکس تصادف شدید امیر کربلایی زاده با اتوبوس

4.348
این مطلب مفید بود ؟417
وبگردی