نمناک فرهنگ و هنرموسیقی گلایه های امین الله رشیدی خواننده قدیمی
امین الله رشیدی ، خواننده قدیمی
امین الله رشیدی خواننده پیشکسوت کشورمان از بی توجهی به خوانندگان قدیمی و پیشکسوت در عرصه موسیقی گلایه کرد.
بازدید : 4,864 نفر

گفتگو با امین الله رشیدی

امین الله رشیدی یکی از خوانندگان قدیمی موسیقی کشورمان در گفتگویی از شرایط نابسامان موسیقی گفت.

امین الله رشیدی درباره فعالیت های خود در عرصه موسیقی گفت:به دلیل شرایط نابسامانی که در حوزه تولید آثار موسیقایی وجود دارد دیگر دل و جرات اینکه بخواهم آلبومی را تولید کنم ندارم چرا که هم بودجه درستی در این فضا هزینه نمی شود و هم تهیه کنندگانی که در گود هستند تمایل چندانی برای همکاری با خوانندگان قدیمی ندارند.


امین الله رشیدی

امین الله رشیدی خواننده قدیمی

 
وی ادامه داد:متاسفانه شرایط فعلی به ویژه در این چند ماهه به شکلی شده که به قول استاد فخرالدینی خلاقیت در آهنگسازی را کشته اند و اوضاع به قدری بد است که آهنگسازان و خوانندگان پیشکسوت موسیقی را خانه نشین کرده اند. حتی تلویزیون هم در پخش آثار موسیقایی دیگر به این ماجرا توجهی نمی کند.  
 
این خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی بیان کرد:بنده تصور می کنم که مدیریت فعلی رسانه ملی به طور کلی با موسیقی قهر است چرا که همان حمایت های معنوی کوچکی که در سال های قبل وجود داشت در دوره جدید وجود ندارد. به هر حال اوضاع به قدری قمر در عقرب است که دیگر حوصله انتقاد را هم از من گرفته و مجبورم در فضای شخصی خودم به فعالیت در موسیقی ادامه دهم موضوعی که اگر کسی به آن توجه می کرد من هم اکنون کارهایم را در فضای مجازی منتشر می کردم.
 
امین الله رشیدی

گفتگو با امین الله رشیدی

رشیدی در بخش پایانی صحبت های خود بیان کرد:امیدوارم شاهد روزی باشم که بتوانم شرایط حضور در یک ارکستر موسیقی را داشته باشم تا با همراهی نوازندگان ارکستر آثار قابل توجهی را به مخاطبان ارائه دهیم.
امین الله رشیدی متولد چهارم اردیبهشت 1304 در روستای (اکنون شهر) راوند کاشان) خواننده و آهنگساز ایرانی است. آهنگ سازی و خوانندگی رشیدی در رادیو تهران از سال 1327 خورشیدی آغاز و تا پایان سال 1344 به طور پیوسته ادامه داشته و در این مدت بیش از 120 آهنگ ساخته است.

گلایه های امین الله رشیدی خواننده قدیمی

گلایه های امین الله رشیدی خواننده قدیمی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از مهر , ویکی پدیا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف