نمناک ورزشفوتبال امین حاج محمدی تماشاگر یک میلیاردی استقلال !
امین حاج محمدی ، لیست 18 نفره استقلال
امین حاج محمدی با قرارداد میلیاردی جزو بازیکنان گران قیمت استقلال است که اسم او در لیست 18 نفره دیده نمیشود و باید تماشاگر استقلال باشد.
تاریخ انتشار : 21 شهریور 1395

امین حاج محمدی از لیست استقلال خط خورد

علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال دو بازیکن این تیم را از لیست آبی های پایتخت در این مصاف خط زد. این دو بازیکن آرش افشین و امین حاجی محمدی هستند.

اینکه سرمربی استقلال یا هر تیم دیگری حق انتخاب فهرست نفرات خودش را داراست کوچک ترین تردیدی وجود ندارد اما نکته مهم عدم استفاده از بازیکنی است که برایش قراردادی بالغ بر یک میلیارد تومان منعقد کرده اند.

لیست 18 نفره استقلال

امین حاج محمدی در لیست 18 نفره نیست

امین حاج محمدی در حالی حتی اجازه نشستن روی نیمکت را پیدا نمی کند که جزو مردان گران قیمت استقلال محسوب می شود اما واقعاً معلوم نیست چرا چنین قراردادی با او بسته اند؟ اگر حاج محمدی مهره ای کارآمد است چرا حتی در لیست 18 نفره قرار نمی گیرد و اگر در حد استقلال نیست چرا چنین قرارداد گزافی با او بسته اند؟

استقلال در تاریخ 71 ساله خود تماشاگران بسیاری داشته است؛ از هواداران عادی تا مقامات ارشد سیاسی، نظامی و هنرمندان بزرگ اما به جرأت می توان گفت امین حاج محمدی گران قیمت ترین تماشاگر تاریخ باشگاه استقلال محسوب می شود چون مردم از وقت خودشان می گذرند و پول خرج می کنند تا بازی های استقلال را ببینند اما با حاج محمدی قرارداد 1میلیارد و 100میلیونی بسته شده تا بیاید و کار را از روی سکوها تماشا کند! البته انصافاً خود امین هم مقصر نیست.

او به لحاظ فنی از نظر طیف قابل ملاحظه ای از کارشناسان در حد استقلال نیست و کارایی لازم را ندارد اما نه تنها حاج محمدی بلکه به هر کدام از ما هم اگر چنین قراردادی را پیشنهاد می دادند آن را امضا می کردیم چون نه کسی از پول بدش می آید و نه از حضور در تیمی با هواداران میلیونی؛ اما نکته مهم اینجاست که اگر قرار است حاج محمدی فقط تمرین کرده و بعداً خط بخورد اصلاً چه نیازی به حفظ او است؟ آیا واقعاً نمی شد حاج محمدی را حداقل به طور قرضی راهی تیم دیگری کرد تا حداقل فرصت بازی به او برسد و عیارش مشخص شود؟ اگر خوب باشد که خودش را اثبات می کند و اگر هم توانایی اش در این حد نباشد که...

حاج محمدی این روزها فقط تمرین می کند و تماشاگر بازی های استقلال می شود. کاری که حتی فوتبالیست های شاغل در لیگ آزادگان و دسته های پایین تر هم دارند و احتیاجی به قرارداد میلیاردی نبود!

امین حاج محمدی تماشاگر یک میلیاردی استقلال !

امین حاج محمدی تماشاگر یک میلیاردی استقلال !
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 6
برگرفته از خبر ورزشی -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف