نمناک فرهنگ و هنرچهره ها امین حیایی و هادی ساعی با لباس رزم + تصاویر
امین حیایی ، هادی ساعی
امین حیایی بازیگر مشهور سینما و هادی ساعی قهرمان تکواندوکار ایرانی در فیلم مرواریدهای خلیج فارس به نویسندگی و کارگردانی حسین قاسمی جامی ایفای نقش میکنند.

 فیلم مرواریدهای خلیج فارس به کارگردانی حسین قاسمی جامی براساس یک داستان واقعی است که اوایل جنگ اتفاق افتاد و ناوچه جوشن با ناو آمریکایی وارد یک جنگ نابرابر شد و نیروهای آن تا پای جان مبارزه کرده اند ساخته شده است.

امین حیایی و هادی ساعی در فیلم مرواریدهای خلیج فارس

در خلاصه داستان مروارید های خلیج فارس:در شب عروسی دختر سرگرد هادی فرمانده سابق تکاوران نیروی دریایی با پسر شهید ناخدا محمدی، سرگرد هادی متوجه می شود که داماد به محل شهادت پدرش رفته است. هادی برای پیدا کردن او به محل مورد نظر می رود اما..

عکسهای فیلم مرواریدهای خلیج فارس

 

امین حیایی در خصوص ایفای نقش ناخدا محمدی در فیلم سینمایی مروارید های خلیج فارس گفت:بازی در مروارید های خلیج فارس تجربه بسیار خوبی برای من بود به این دلیل که برای نخستین بار در نقش ناخدای یک ناوچه جنگی ایفای نقش کردم که در موقعیت های خیلی خاصی قرار می گیرد و بازی در چنین موقعیت هایی برای من بسیار جالب بود.
 

امین حیایی در فیلم


بازیگران اصلی :امین حیایی در نقش ناخدا محمدی (ناخدای ناوشکن جوشن)، هادی ساعی در نقش هادی (فرمانده تکاوران نیروی دریایی) و افسانه بایگان در نقش زهرا(همسر ناخدا محمدی) از بازیگران اصلی مروارید های خلیج فارس هستند.

عکس هادی ساعی در فیلم مرواریدهای خلیج فارس

امین حیایی و هادی ساعی با لباس رزم + تصاویر

امین حیایی و هادی ساعی با لباس رزم + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 24
برگرفته از khabaronline.com
این مطلب مفید بود ؟ 20 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف