امین حیایی
امین حیایی با وجود آسیب دیدگی از ناحیه پا همچنان سرصحنه تصویربرداری فیلم سینمایی درخونگاه حاضر شد.

آسیب دیدگی پای امین حیایی جدی نیست

دو روز گذشته امین حیایی سر صحنه تصویربرداری فیلم سینمایی درخونگاه دچار آسیب دیدگی از ناحیه پا شد و چند روزی تصویربرداری صحنه های مربوط به این بازیگر به تعویق افتاد و گمان زنی ها برای نرسیدن این فیلم به جشنواره فجر آغاز شد اما امین حیایی با آسیب دیدگی در ناحیه پا همچنان جلوی دوربین است و عوامل تلاش می کنند تا فیلم را به جشنواره فیلم فجر برسانند.
روزبه معینی مدیر برنامه های امین حیایی و مشاور پروژه سینمایی «درخونگاه» درباره خبری که منتشر شد مبنی بر شکستگی پای امین حیایی سر فیلمبرداری و احتمال نرسیدن فیلم به جشنواره فیلم فجر گفت:هم اکنون بازیگران و عوامل فیلم سینمایی درخونگاه به تهیه کنندگی منصور سهراب پور و کارگردانی سیاوش اسعدی در محله ای در قزوین مشغول فیلمبرداری هستند.

امین حیایی

امین حیایی با پای آسیب دیده سر صحنه درخونگاه

وی درباره جزئیات حادثه توضیح داد:سکانس پریدن امین حیایی در کارخانه ای در قزوین از سقف وانت به پشت ماشین بود که پالت چوبی کف وانت شکست و مچ پای ایشان پیچ خورد و دچار آسیب شد، خدا را شکرآسیب جدی نبوده و بعد از استراحتی کوتاه با تدابیر و سبک کارگردانی آقای اسعدی فیلمبرداری ادامه یافت.
وی ادامه داد:کار از کیفیت خوبی برخوردار است و گروه بسیار حرفه ای و با انگیزه در حال کار هستند. امین حیایی هم با تمام توان به کار ادامه خواهند داد تا فیلم سینمایی «درخونگاه» برای جشنواره فیلم فجر آماده شود؛ بنابراین گزارش، در این فیلم امین حیایی، ژاله صامتی، مهراوه شریفی نیا، نادر فلاح، محمود جعفری، منصور شهبازی، افشین سنگ چاپ، فاطمه مرتضایی، پانته آ. پناهی ها، جمشید هاشم پور.

امین حیایی با پای شکسته جلوی دوربین درخونگاه + عکس

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از فارس / م.ف
وبگردی