امین زندگانی

امین زندگانی در نقش روحانی

کد مطلب : 8640زمان مطالعه : 1 دقیقه
امین زندگانی بازیگر سینما و تلویزیون در فیلم سینمایی غیرت به کارگردانی حمید آقایی نقش یک روحانی را بازی میکند. امین زندگانی قبل از این نیز یک بار در نقش یک روحانی مقابل دوربین رفته بود.

امین زندگانی در فیلم سینمایی غیرت در نقش یک روحانی مقابل دوربین حجت الاسلام حمید آقایی بازی میکند.
امین زندگانی درباره تازه ترین فعالیت های هنری اش اظهار کرد:فیلم سینمایی غیرت به کارگردانی حجت الاسلام حمید آقایی و تهیه کنندگی محسن علی اکبری در ماه های آینده کلید می خورد و من یکی از نقش های اصلی این فیلم را بازی می کنم.
وی افزود:این فیلم در فضای روحانیت قرار دارد و درباره مسائل روحانیونی است که در جامعه مشغول به فعالیت هستند.

امین زندگانی

امین زندگانی

این بازیگر درباره نقش خود در غیرت توضیح داد:اگر خدا بخواهد نقش روحانی را در این فیلم بازی می کنم.
زندگانی تصریح کرد:البته من قبلا یک بار در کلیپی که برای صدمین سال تولد آیت الله طباطبایی ساخته شد، چنین نقشی را تجربه کرده بودم و نقش خود علامه را ایفا کردم.
وی یادآور شد:البته آن زمان کلیپ ارزش داشت. خوشبختانه قرار است به زودی جشنواره ای به نام ققنوس برای کلیپ های ساخته شده در چند سال گذشته برگزار شود.
امین زندگانی این روزها مشغول بازی در سریال همه چیز آنجاست آمده است میباشد. این سریال تلویزیونی در 50 قسمت 40 دقیقه به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه سه تولید می​شود. سیدمجید میرمیران و علیرضا افخمی مشاوران فیلمنامه این سریال هستند که فیروز قشقایی فیلمنامه این سریال را نوشته است.

امین زندگانی و الهام حمیدی در سریال همه چسیز آنجاست

همه چیز آنجاست

داستان این سریال:کارگاه تولیدی خانواده قدیمی به علت ورود کالاهای خارجی به تعطیلی کشانده می​شود. مهدی پسر بزرگ خانواده در گیر و دار رفع مشکلات به وجود آمده به بسیاری از رازهای خانواده پی می​برد.

امین زندگانی در نقش روحانی

4.821
این مطلب مفید بود ؟201
برگرفته از جام جم آنلاین - / ک
وبگردی