دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارسیاست حاشیه های جالب ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری 96 + عکس
انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات ریاست جمهوری 96
با دستور وزیر کشور ثبت نام از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد. در ادامه آخرین تصاویر و جزئیات و حواشی جالب و جذاب از ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری سال 96 را مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1396
بازدید : 68,998 نفر

حواشی ثبت نام کاندیداها برای انتخابات ریاست جمهوری 96

با دستور وزیر کشور ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در محل ستاد انتخابات کشور آغاز شد.

ثبت نام از داوطلبان این انتخابات صرفا در ستاد انتخابات کشور واقع در محل وزارت کشور آنجام می شود. ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از امروز تا روز 26 فروردین به مدت 5 روز ادامه می یابد.

بر اساس ماده 55 قانون انتخابات ریاست جمهوری «داوطلبان ریاست جمهوری یا نمایندگان تام الاختیار آن ها که کتباً معرفی شده باشند باید ظرف 5 روز از تاریخ انتشار دستور شروع انتخابات به وزارت کشور مراجعه نموده و پرسشنامه اعلام داوطلبی را پس از دریافت و تکمیل همراه با چهار برگ تصویر کلیه صفحات شناسنامه و دوازده قطعه عکس 4×6 از آخرین عکس خود را که در همان سال گرفته باشند به وزارت کشور تسلیم و رسید دریافت دارند.»

براساس ماده 35 قانون انتخابات ریاست جمهوری انتخاب شوندگان بایددارای شرایط زیر باشند:

1- از رجال مذهبی، سیاسی

2-ایرانی الاصل

3-تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

4-مدیر و مدبر

5-دارای حسن سابقه و امانت و تقوی

6- مومن و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و مذهب رسمی کشور

دیروز نیز وزیر کشور به فرمانداران سراسر کشور دستور تشکیل هیات های اجرایی را صادر کرد.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجل شورای اسلامی روز 29 اردیبهشت برگزار می شود.
 
وزیر کشور:همه ضمن رعایت بی طرفی و مر قانون در امر برگزاری انتخابات همکار کنند
 
وزیر کشور گفت:همه وظیفه دارند، ضمن رعایت بی ظرفی و مر قانون در امر برگزاری همراه با سلامت و مشارکت بالای انتخابات، همکاری لازم را انجام دهند.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز سه شنبه طی سخنانی در آغازین دقایق ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری گفت:امروز روز 22 فروردین، خدا توفیق داده ملت عزیز ایران در نعمت استقلال و آزادی و تعیین سرنوشت خود و کشور، در انتخابات بزرگ ریاست جمهوری و شوراها شرکت کنند. به خاطر این نعمت الهی، توفیق آن را پیدا کردیم و اگر شبانه روز هم شکر کنیم باز هم جای شکر دارد.

وی ضمن اعلام آغاز روند ثبت نام از داوطلبان افزود:شاهد یک مردم سالاری دیگری از جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود و در این راه همه وظیفه دارند، ضمن رعایت بی ظرفی و مر قانون در امر برگزاری همراه با سلامت و مشارکت بالای انتخابات، همکاری لازم را انجام دهند.

وزیر کشور ادامه داد:در امر نظارات که ریاست جمهوری بر عهده شورای نگهبان و شوراها بر عهده مجلس است، امیدواریم گام های بهتری برداریم.

رحمانی فضلی اضافه کرد:از نامزدهای محترم که در مسابقه خیرات، خود را در معرض رای مردم قرار می دهند و همچنین طرفداران آنها می خواهم که در جهت برگزاری انتخابات قانونی، مشارکت داشته باشند و ضمن فعالیت قانونی، یک مرتبه دیگر شکوه و استقلال را به منحصه ظهور برسانیم.

سحرخیزترین نامزد انتخابات دوره دوازدهم

ایران آنلاین:ابوالقاسم خاکی نخستین داوطلب انتخابات ریاست جمهوری، نگهبان یک کارخانه کاشی سازی در میبد است که امروز ثبت نام کرد.

 
انتخابات ریاست جمهوری
 

اولین فردی که برای انتخابات به وزارت کشور آمد


انتخابات ریاست جمهوری
 

مستر هم می خواهد پرزیدنت شود!

انتخابات ریاست جمهوری
 

اولین داوطلب زن در انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کرد

 
انتخابات ریاست جمهوری
 

حضور پررنگ رسانه های داخلی و خارجی در وزارت کشور

 
انتخابات ریاست جمهوری
 
ادعای یک داوطلب ریاست جمهوری:رئیس جمهور شوم به همه بیکاران 150 میلیون حقوق می دهم
 
دقایقی پیش فردی با مدرک ششم ابتدایی برای ثبت نام در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور پیدا کرد و وعده داد تا به بیکاران به صورت ماهانه 15 میلیون تومان حقوق دهد.
 

استقبال شهروندان عادی از رییس جمهور شدن

 در نخستین ساعات نام نویسی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری بیش از 25 نفر از جمله یک زن جهت ثبت نام به ستاد انتخابات کشور مراجعه کردند.

نام نویسی داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم ساعت 8 صبح با دستور وزیر کشور آغاز شد که از همان ساعات ابتدایی بیش از 25 نفر از شهروندان عادی برای رییس جمهور شدن به ستاد انتخابات کشور واقع در میدان فاطمی مراجعه کردند.

در بین همه آنهایی که در اولین ساعات ثبت نام برای رییس جمهور شدن به وزارت کشور مراجعه کردند، فردی سالمند با تن پوشی منقش به پرچم ایران و همچنین نوشته ای با مضمون نوکر ملت ایران، قرآن در دست بیش از دیگران جلب توجه می کرد.

در اولین ساعت ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم یک زن نیز جهت ثبت نام در ستاد انتخابات حضور پیدا کرد.

از جمله نکات جالب دیگر ساعت اول ثبت نام های امروز حضور فردی بود که حتی کفش نیز به پا نداشت و با دمپایی برای ثبت نام جهت رییس جمهور شدن به وزارت کشور مراجعه کرد و علت را بزرگ بودن پای خود بیان و در حالی که می گفت نگهبان یک کارخانه کاشی سازی است از قصدش برای شنا با ترامپ رییس جمهور آمریکا در اقیانوس هند برای خبرنگاران حاضر سخن می گفت.

نام نویسی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم از ا مروز به مدت 5 روز در ستاد انتخابات وزارت کشور برگزار می شود.
 

میرسلیم نامزد حزب موتلفه برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد

 
انتخابات ریاست جمهوری
 

یکی از کاندیداهای ریاست جهوری وعده بالا بردن بهره های بانکی را داد.
 
انتخابات ریاست جمهوری
 

اولین ساعات ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری با حواشی جالبی همراه بود.

یکی از حاشیه های جالب ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری، حضور یک مهندس سازه در ستاد انتخابات بود. او که متولد سال 68 است، می گوید:برای همدردی با جونان به ویژه دهه شصتی ها می خواهد رییس جمهور شود.

انتخابات ریاست جمهوری
 

میرسلیم:نیامده ام تا حقوق نجومی بگیرم

 
خبرگزاری فارس:مصطفی میرسلیم داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در وزارت کشور در جمع خبرنگاران، گفت:راهی که من از 50 سال پیش آغاز نموده ام چیزی جز حق طلبی نیست. من امروز برای احقاق حقوق بر جا مانده شما مردم بزرگ ایران آمدم.

وی افزود:حق داشتن شغل مطلوب، حق برخورداری از تأمین اجتماعی به ویژه از نظر بیکاری، از کار افتادگی و بی سرپرستی و خدمات بهداشتی و درمانی، حق داشتن مسکن متناسب با نیاز، حقوقی که به کمال در قانون اساسی مترقی جمهوری اسلامی قید شده اما متأسفانه در این چند دهه معطل مانده است.

میرسلیم ادامه داد:من آمده ام تا منزلت معلمان، کارمندان و هنرمندان محترم شمرده شود و قدر خدمات پزشکان و پرستاران شناخته شود و ثمره کوشش کشاورزان، اصناف و امدادگران و از خودگذشتگی رزمندگان ارج نهاده شود.

وی تصریح کرد:من امروز لباس کار و تلاش به تن کردم تا همانطور که روزی با همراهی و خلاقیت جوانان متخصص این مرز و بوم موتور ملی را پس از طراحی و نمونه سازی به تولید انبوه رسانم. چرخ تولید ملی را نیز با کارآفرینی و نوآفرینی از رکود نجات دهم و به حرکت در آورم. من آمده ام در پی حق بیش از 3 میلیون جوانی باشم که به دلیل فرصت سوزی ها دستشان از بازار شغل و خدمت به مردم قهرمان ما کوتاه مانده است.

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد:ما با کوله باری از تجربه خدمت در وزارت کشور، بنیاد امور مهاجران جنگی در نهاد ریاست جمهوری، وزارت ارشاد، ورزش و مجمع تشخیص و در صنعت آمده ام. من امروز به پشتوانه طلبگی در پیشگاه شهیدان بهشتی و رجایی و باهنر به میدان آمده ام.

میرسلیم تأکید کرد:آمده ام تا آموخته های خدمتم را در پیشگاه رهبری در مسیر پیشرفت میهن به کار گیرم. آمده ام تا تجربه همکاری ام را در کنار مرحوم هاشمی رفسنجانی برای اعتلای نام میهنمان به کار بندم.

وی گفت:من از دانشگاه آمده ام از تحصیل و تحقیق و تجربه اندوزی در رشته مهندسی مکانیک در فرانسه تا تدریس در دانشگاه های کشور. من به پشتوانه یک حزب ریشه دار 50 ساله به کارزار خدمت آمده ام من آمده ام تا سهم شما را از سفره با برکت انقلاب بگیرم و به شما برسانم. من امروز نیامده ام تا حقوق نجومی بگیرم. من امروز نیامده ام سهمی برای خود و اطرافیان مطالبه کنم. من آمده ام تا ان شاءالله حقوق معطل مانده شما را بگیرم چرا که حق گرفتنی است.
 

ثبت نام برادران دوقلو در انتخابات ریاست جمهوری

 
انتخابات ریاست جمهوری
 

قاسم شعله سعدی در انتخابات ثبت نام کرد

نماینده مردم شیراز در دوره سوم، چهارم و ششم مجلس در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد
 
انتخابات ریاست جمهوری
 

شعار یک کاندیدا برای تشکیل «دولت جوان»

 دبیرکل جمعیت جهادگران ایران اسلامی به همراه 15نفر از اعضای جوان شورای مرکزی جمیعت دقایقی پیش وارد ستاد انتخابات کشور شد و به عنوان نامزد جریان سوم برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

وهاب عزیزی با شعار دولت جوان و با در دست داشتن بنری با همین عنوان و به رنگ آبی فیروزه ای وارد وزارت کشور شد و گفت که به عنوان نامزد 'جریان سوم' و مستقل از جریانات سیاسی برای تشکیل 'دولت جوان' در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم شرکت می کند. او هدف خود را از حضور در انتخابات ریاست جمهوری تحقق تخصص گرایی و مشارکت خیل عظیم جوانان در توسعه و پیشرفت کشور اعلام کرد. مردم از قبیله گرایی سیاسی خسته شده اند. دولت 'جوان ' تخصص گرایی را جایگزین قبیله گرایی و خویشاوند سالاری خواهد کرد.

وی ادامه داد:رنگ 'فیروزه ای' نماد دولت جوان انتخاب شده است تا یادآور پاکی و صداقت، عشق و ایمان، « عشق » به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی و « عشق » به همه مردم ایران باشد.

پای مرکل به وزارت کشور باز شد!

دقایقی پیش یکی از ثبت نام کنندگان گفت:زنان برای ریاست جمهوری مناسب تر هستند مانند مرکل، البته الگو من مرکل نیست.

کاندید انتخابات ریاست جمهوری

 براساس گزارش میزان، ماده 35 قانون انتخابات ریاست جمهوری تصریح دارد که انتخاب شوندگان هنگام ثبت نام باید دارای این شرایط باشند:رجال مذهبی، سیاسی - ایرانی الاصل- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران- مدیر و مدبر- دارای حسن سابقه و امانت و تقوی- مؤمن و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و مذهب رسمی کشور. 

با وجود تصریح قانون در رابطه با شرایط ثبت نام کنندگان اما بسیاری از افراد که از شراط فوق الذکر تنها تابعیتش را دارا می باشند سودای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری و کسب شهرت از این طریق می کنند و اندکی موجبات دردسر سیستم انتخاباتی را فراهم می آورند.

یک کاندیدای ریاست جمهوری ادعای پیغمبری کرد

انتخاب:رسول اللهیاری متولد 1333 می گوید ادعای پیغمبری دارم و از طرف خدا مامور شدم تا با ریاست جمهوری ام مردم را نجات بدهم.

می گوید این ششمین باری است که ثبت نام می کند.
 
کاندید ریاست جمهوری
 

وعده یارانه 300 هزار تومانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری

فردی با حضور در ستاد انتخابات کشور واقع در میدان فاطمی تهران وعده داد تا در صورت رأی آوردن به هر ایرانی ماهیانه 300 هزار تومان پرداخت کند.

کاندیدای ریاست جمهوری

به گزارش 24 آنلاین، پیشتر حمید بقایی وعده یارانه 250 هزار تومانی را داده بود.

دیروز نیز حسن روحانی، رییس جمهور در جریان نشست خبری خود در واکنش به وعده های مختلف رقم پرداخت یارانه نقدی، گفت:«مساله پرداخت یارانه حراجی یا مزایده نیست که رقم را بالا ببرند/ مردم فریبی و کارهای پوپولیستی در شان مردم و کشور ما نیست.» 

"سیدمهدی هاشمی" رئیس ستاد انتخابات آیت الله رئیسی در استان تهران شد

تسنیم؛ سیدمهدی هاشمی نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس ستاد انتخابات آیت الله سیدابراهیم رئیسی در استان تهران برگزیده شد.

سید مهدی هاشمی

سیدمهدی هاشمی رئیس سابق کمیسیون عمران مجلس است که برای مدتی نیز سرپرست وزارت کشور بوده است.

کاندیدایی که وعده بالا بردن بهره بانکی داد / رنگ انتخاباتی ام آبی آسمانی است

به گزارش الف؛ یکی از کاندیداهای ریاست جهوری وعده بالا بردن بهره های بانکی را داد. 

آقای گروسی که قبلا کاندیدای مجلس بوده، امروز به ستاد انتخابات آمده بود تا اینبار برای ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کند. 

او که می گوید با رنگ آبی اسمانی به انتخابات ریاست جمهوری ورود کرده، عنوان کرد:من یک بسیجی هستم که برای حل مشکلات مردم و مشکلات منطقه میخواهم ثبت نام کنم 

او وعده بالابردن بهره های بانکی برای بهبود زندگی مردم را داد.کاندیدای انتخابات

جوان ترین داوطلبی که در انتخابات ثبت نام کرد

جوان ترین داوطلب در انتخابات ریاست جمهوری به نمایندگی از دهه هفتادی ها ثبت نام کرد.

جوانترین کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری

داوطلبی که برای پیدا کردن شغل در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

مشرق؛ یک داوطلب انتخابات ریاست جمهوری می گوید هدفش از ثبت نام در این انتخابات کسب شغل است.

محمد رافی بروجردی یکی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، گفت:من متولد 1364 و کارشناس ارشد تربیت بدنی هستم.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری

وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای کسب شغل در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردید؟ اظهار داشت:بله، از مسئولین وزارت ورزش تقاضا می کنم که شغل مناسبی در وزارت ورزش و یا تربیت بدنی و یا اداره ورزش بروجرد به من بدهند.

رافی در پاسخ به این سؤال آیا فکر می کنید که رأی بیاورید؟ اظهار داشت:نمی دانم، هر چه خدا بخواهد، فکر می کنم اگر جزو کاندیداهای نهایی باشم و شورای محترم نگهبان نظر مثبت داشته باشند، احتمال دارد که رأی خوب چند میلیونی داشته باشم. 

بازیگر نقش «آتقی» هم کاندیدا شد!

فردانیوز؛ بازیگر نقش "آتقی" امروز برای ریاست جمهوری ثبت نام کرد و گفت یکی از برنامه هایم از بین بردن مواد مخدر است!
 
آتقی در ستاد انتخابات
 

مهدی خزعلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد

 مهدی خزعلی فرزند آیت الله خزعلی و مدیر انتشارات حیان با حضور در ستاد انتخابات کشور برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
 
حضور 86 داوطلب در ستاد انتخابات برای انتخابات ریاست جمهوری
 
علی اصغر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور از حضور 86 داوطلب در ستاد انتخابات برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم خبر داد.

وی افزود:مسن ترین داوطلب 79 سال و جوانترین آنها 21 سال بوده است.

ثبت نام دومین زن با شعار «یک بار هم زن ها»

دومین داوطلب زن انتخابات ریاست جمهوری هم با حضور در وزارت کشور اقدام به نام نویسی در این انتخابات کرد. اعظم جبلی موفق متولد 61 با شعار یک بار هم زن ها ثبت نام کرد.
 
کاندیدای ریاست جمهوری
 

تعداد ثبت نام کنندگان انتخابات ریاست جمهور از مرز 100 نفر گذشت 

سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور درباره آخرین آمار ثبت نام کنندگان گفت:تا این لحظه آمار ثبت نام کنندگان از مرز صد نفر گذشته است.

او ادامه داد:تا پایان امروز آمار دقیق ثبت نام کنندگان روز اول ارائه می شود.

تعداد داوطلبان زن به 4 نفر رسید 

اکرم آذر بهرام، سومین زنی بود که عصر امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. او با بیان اینکه مدرک کارشناسی ارشد مطالعات زنان را دارد، مدعی شد:من بیست سال در مذاکرات هسته ای بوده ام اما حسن روحانی و محمدجواد ظریف من را حذف کرده و نادیده گرفته اند. این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تاکید کرد که تنها راه خروج کشور از مشکلات آن است که زنان در راس امور قرار بگیرند. نمونه این مسئله، خانم مرکل است که چهار دوره بدون رقیب رئیس جمهور (صدراعظم) بوده است.-

پس از آذر بهرام، بانویی دیگر وارد ستاد انتخابات کشور شد که متولد 1370 است.

درخواست رئیس ستاد انتخابات از کاندیداها

رئیس ستاد انتخابات کشور از کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری خواست که بدانند برای چه کاری ثبت نام می کنند.

دختر 26 ساله ای که کاندید ریاست جمهوری شد

دختر 26 ساله بعد از کاندیداتوری:مدیر دو شرکتم. رجل سیاسی نیستم. برای حل مشکلات اقتصادی و جوانان می خواهم رییس جمهور شوم . می دانم که می توانم اقتصاد کشور را نجات دهم .
 
کاندیدای ریاست جمهوری
 

لیدر تیم پرطرفدار لیگ برتری هم انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد

علیرضا هاشمیان پور جوان 25ساله که لیدر تیم تراکتورسازی است داوطلب ریاست جمهوری شد.

علیرضا هاشمیان پور داوطلب 25ساله ریاست جمهوری گفت:بخاطر بقایی ممکن است کناربکشم . زنان نباید به ورزشگاه ها بروند. معاون اولم احمدی نژاد خواهد بود .مچ ترامپ را زمین می خوابانم .

 
کاندیدای ریاست جمهوری
 

جوان ترین داوطلب در اولین روز ثبت نام انتخابات

 وحید فرجی متولد 1378 جوانترین داوطلبی که در اولین روز در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
 
کاندیدای ریاست جمهوری

نخستین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری پایان یافت

نخستین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری دقایقی پیش پایان یافت.

درب ستاد انتخابات کشور بسته شد و از ورود افراد جدید ممانعت بعمل آید اما کسانی که تا این ساعت به ستاد انتخابات کشور مراجعه کرده اند روند ثبت نام آنها انجام خواهد شد.

آمار نهایی تعداد ثبت نام کنندگان روز نخست انتخابات ریاست جمهوری تا ساعاتی دیگر از سوی اعضای ستاد انتخابات کشور اعلام خواهد شد. 

اعلام آمار ثبت نام داوطلبان انتخابات در روز نخست

علی پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران، گفت:126 داوطلب در نخستین روز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کردند که از این میان 6 نفر زن و 120 نفر مرد هستند.

دبیر ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد:مسن ترین داوطلب 79 ساله و جوان ترین داوطلب 18 ساله است که در نخستین روز ثبت نام در ستاد انتخابات کشور نام نویسی کردند.

آخرین جزئیات ثبت نام کاندیدهای انتخابات ریاست جمهوری 96

حاشیه های جالب ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری 96 + عکس
3.775
منبع : گردآوری در گروه سیاسی نمناک - /م
این مطلب مفید بود ؟ 55 20
نظر کاربران
فهد قاضی زاده

فهد قاضی زاده

پوشش انتخابات را خیلی عالی پوشش می دهید عالی عالیه خداقوت

پاسخ دادن 6 2
ماهان

ماهان

هرکی صلاحیت داره و دلسوز مردمه ایشالا، رئیس جمهور بشه، و حق به حق دار برسه، من فقط و فقط دلم میخاد یکی از برنامه های ریاست محترم جمهوری آینده این باشه که به فکر هزینه های سرسام آور زوجهای نابارور باشن و خدمات و داروهای ناباروری تحت پوشش بیمه قرار بگیره، من خودم یکیشون هستم که چندساله تو حسرت داشتن بچه ام، بخدا هزینه ها بالاست، کو این بسته های حمایتی که قبلا میگفتن؟

پاسخ دادن 8 2
امين

امين

ان شاء الله كه تمام اونايى كه مشكل دارند برطرف بشه و همه صاحب فرزند نيكو بشن

پاسخ دادن 4 0
پرویز

پرویز

با سلام به مخاطبین محترم نظرم در مورد رئیس جمهور محترم آینده فقط و فقط اشتغال جوانان و مسکن تا این گزینه حل نشه مشکل مردم حل نمیشه کشور هم بدست و پشیبانی جوانان اداره میشه پس باید مشکل بیکاری جوانان حل بشه شعار نباشه بیکاری جوانان و مسکن حل بشه جرم و جنایت اعتیاد همه جا میشه کشور هم پشرفت میکنه وسلام

پاسخ دادن 0 0
سیدمهرداد

سیدمهرداد

مردم بخاطره این مملکت و زنده نگه داشتن آرمان های رهبری و خون شهدا هست که در عرصه انتخابات شرکت میکنن اون شخصی که برای ریاست جمهوری شرکت میکنید وعده تو خالی به مردم نده . مردم رو با وعده های پوچ از مملکتشون سرد نکنید . همین مردم هست که همیشه در صحنه حاضر هستن . پس با کلید های دروغین قفل بسته رو نمیتونید باز کنید

پاسخ دادن 1 4
پیمان قنبری عدیوی

پیمان قنبری عدیوی

باسلام خدمت همه ی هم وطنان عزیزم امیدوارم این عزیزی که رییس جمهورکشورمی شود به فکر رشداقتصادباشدوباسرمایه گذاری واشتغالزایی هم مشکل جوانان وهم مشکلات کشور رابهبود ببخشداین کشوراز تاریخیترین کشورهای جهان هست ودورانی که این کشور بودهیچ کشوری وجودنداشت امیدوارم درسیاستهای خارجی هم نام ایران سربلندشودوصلح دوستی وا تباطات خوبی باکشورهای صاحب قدرت ومبادلات داشته باشد باکمال تشکروتجدیداحترام

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف