نمناک اخبارسیاست ثبت نام کنندگان انتخابات ریاست جمهوری 96 روز چهارم
انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات ریاست جمهوری 96
چهارمین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری 96 امروز جمعه 25 فروردین آغاز شد. تعداد داوطلبان کرسی ریاست جمهوری طی سه روز اول ثبت نام به 644 نفر رسید.
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1396
بازدید : 8,951 نفر

حاشیه های روز چهارم ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری 96

نام نویسی از داوطلبان شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح روز سه شنبه ( 22 فروردین ماه) با دستور وزیر کشور آغاز شد. علی اصغر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور عصر روز گذشته اظهار داشت:در سه روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری 644 نفر تاکنون نام نویسی کرده اند که از این تعداد 610 نفر آقا و 34 نفر خانم هستند.جوان ترین فردی که ثبت نام کرده 18 سال و مسن ترین 89 ساله است.

نام نویسی از داوطلبان شرکت در این انتخابات از ساعت 8 صبح الی 18 بعد ظهر در محل ستاد انتخابات کشور انجام خواهد شد؛ بر اساس جدول زمابندی منتشر شده از سوی ستاد انتخابات کشور نیز نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری تا 26 فروردین ماه ادامه خواهد داشت. 

*در این گزارش که لحظه به لحظه در حال بروز رسانی می باشد، تمامی رویدادهای خبری و حاشیه ای سومین روز نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمده که در ادامه می خوانید:

 باتوجه به اینکه تا روز شنبه داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 برای ثبت نام فرصت دارند بنابراین پیش بینی می شود بخشی از چهره های شناخته شده امروز با حضور در وزارت کشور، مراحل نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

 

ساعت 8-9: 

* تنها با گذشت 45 دقیقه از آغاز چهارمین روز ثبت نام ٢٢ داوطلب برای نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری به ستاد انتخابات کشور مراجعه کردند.

* لامعی معاون بیمه ایران برای نامزدی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

 

ساعت 9-10:

 * مهدی کلهر، مشاور رسانه ای رییس جمهور سابق برای نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری، وارد وزارت کشور شد. وی گفت:مستقل آماده ام و با کسی هماهنگ نکردم.

مهدی کلهر

 

* نوید اهوازی یکی از داوطلبان ریاست جمهوری برای ثبت نام در انتخابات 94 با چندین قفل باز شده آمده و می گوید این قفل ها را روحانی باز کرده است!

* تا ساعت 9 صبح یعنی تنها یک ساعت از آغاز ثبت نام روز چهارم 80 نفر به ستاد انتخابات مراجعه کرده اند که تا کنون 33 نفر از آنان موفق به ثبت نام کردن شدند.

* از حواشی چهارمین روز ثبت نام انتخابات می توان به درخواست نام نویسی یک نوجوان 14 ساله با لباس بختیاری اشاره کرد. وی موفق به ثبت نام نشد.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری

 

* رکورد ثبت نام کنندگان انتخابات یازدهم ریاست جمهوری شکسته شد. در انتخابات یازدهم مجموعا 686 نفر داوطلب کرسی ریاست جمهوری بودند که تاکنون تعداد داوطلبان انتخابات دوازدهم از 687 نفر عبور کرده است.

* برخی منابع خبری از احتمال حضور حسن روحانی در وزارت کشور برای ثبت نام در انتخابات در روز جاری خبر دادند.

ثبت نام مصطفی کواکبیان در انتخابات ریاست جمهوری

تسنیم: مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

مصطفی کواکبیان

عرشیا 5 ساله داوطلب انتخابات ریاست جمهوری

خبرآنلاین: عرشیای 5 ساله می گوید بخاطر پول میخواهم رییس جمهور شوم. مادرش می گوید او در آینده قطعا یکی از رجال سیاسی خواهد شد.

 
کاندید انتخابات ریاست جمهوری
 

عباس مو قشنگ ثبت نام کرد

رکنا: یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیش از ثبت نام در جلوی دوربین ها رقص مو انجام داد.

ثبت نام مو فرفری در انتخابات

حاشیه های روز چهارم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری

ثبت نام کنندگان انتخابات ریاست جمهوری 96 روز چهارم
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 16
برگرفته از مشرق - /م
این مطلب مفید بود ؟ 11 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف