نمناک اخبارسیاست حاشیه های روز پنجم انتخابات ریاست جمهوری 96 + عکس
انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات
پنجمین و آخرین روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری دولت دوازدهم امروز شنبه 26 فروردین آغاز شد. در ادامه گزارش حاشیه ای ثبت نام کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری 96 را مشاهده می فرمائید.
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1396
بازدید : 9,155 نفر

پنجمین روز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری دولت دوازدهم

نام نویسی از داوطلبان شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح روز سه شنبه ( 22 فروردین ماه) با دستور وزیر کشور آغاز شد. علی اصغر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور از نام نویسی 1048 داوطلب تا پایان روز چهارم در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد. وی تاکید کرد:در روز چهارم نیز تعداد 405 داوطلب در انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کردند.

نام نویسی از داوطلبان شرکت در این انتخابات از ساعت 8 صبح الی 18 بعد ظهر در محل ستاد انتخابات کشور انجام خواهد شد؛ بر اساس جدول زمابندی منتشر شده از سوی ستاد انتخابات کشور نیز نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری تا 26 فروردین ماه ادامه خواهد داشت. 

*در این گزارش که لحظه به لحظه در حال بروز رسانی می باشد، تمامی رویدادهای خبری و حاشیه ای پنجمین روز نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمده که در ادامه می خوانید: 

ساعت 8-9: 

ثبت نام وزیر کشاورزی دولت دهم

 * خلیلیان وزیر جهادکشاورزی دولت دهم در انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کرد. خلیلیان پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران، گفت:با بررسی هایی که انجام دادم، به این نتیجه رسیدم که ثبت نام کنم. وی درباره ردصلاحیتش، گفت:باید نتایج را بپذیریم. نامزدهای انتخاباتی باید مراعات آنچه که لازمه شخصیت یک رئیس جمهور هست را عمل کنند.

 

خلیلیان

 

* عوض حیدرپور نماینده سابق تهران در مجلس با حضور در محل ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کرد. حیدرپور در جمع خبرنگاران گفت:همه باید مقید به قانون باشند و هر چه قانون حکم کرد باید تکمین کنند. رعایت اخلاق و رعایت شئونات اخلاقی از سوی نامزدها یک ضرورت است. داوطلب انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد:بنده مستقل وارد عرصه انتخابات شده ام.

 ساعت 9-10:

 

ثبت نام حاجی بابایی در انتخابات

 * حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش دولت دهم و رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم لحظاتی قبل برای ثبتنام در انتخابات وارد وزارت کشور شد.حاجی بابایی پیش از این در دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب توانسته بود در جمع 5 کاندیدای اصلی قرار بگیرد.

وی در جمع خبرنگاران گفت:در کشور با معضل نا کار آمدی و عدم توجه به مردم مواجه هستیم از این رو با شعار دولت کار آمد و مردمی وارد عرصه انتخابات شده ام.

 

حاجی بابایی

 

ثبت نام کاندیدای بدون برنامه در انتخابات

 * دقایقی پیش یکی از داوطلبان شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران اظهار کرد:در صورتی که رئیس جمهور شوم از کابینه فعلی فقط آقایان ظریف و هاشمی را نگه می دارم. وی افزود:فعلا برای اداره کشور برنامه خاصی ندارم.

 * کاندیدای دیگری نیز پس از ثبت نام، در جمع خبرنگاران حاضر شد و با بیان اینکه شعار خاصی برای خود انتخاب نکرده است، گفت:همینجوری آمدم رییس جمهور شوم.وی همچنین گفت:حتی یک وزیر دولت فعلی را هم در کابینه ام نگه نخواهد داشت.

یک کاندیدای ریاست جمهوری با فیگورهای عجیب

فیگورهای عجیب یک مرد که برای کاندیداتوری ریاست جمهوری به وزارت کشور آمده بود، سوژه رسانه ها شد.

کاندید انتخابات 

 

کاندید انتخابات

محمد هاشمی رفسنجانی ثبت نام کرد

لحظاتی پیش فردی به نمایندگی از محمد هاشمی رفسنجانی با حضور در ستاد انتخابات کشور به نمایندگی از محمد هاشمی اقدامات لازم را در جهت ثبت نام وی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم انجام داد که به دلیل لزم حضور محمد هاشمی جهت تکمیل این مراحل ثبت نام وی انجام نشد که پس از آن برادر رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در ستاد انتخابات جهت ثبت نام اقدام کرد.

محمد هاشیم

بازیگرشهرزاد داوطلب انتخابات شد

تسنیم: بیژن میرافشار بازیگر سریال های شهرزاد و کیمیا صبح امروز (شنبه 26 فروردین) با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری امروز شنبه 26 فروردین پایان می یابد.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 29 اردیبهشت سال جاری همزمان با انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس برگزار می شود.
 
بیژن میرافشار
 
 
 

حاشیه های روز پنجم انتخابات ریاست جمهوری 96 + عکس

حاشیه های روز پنجم انتخابات ریاست جمهوری 96 + عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 14
منبع : گردآوری در گروه سیاسی نمناک - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف