نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ثبت نام چهره های مشهور در انتخابات شورای شهر
انتخابات شورای شهر ، شوراهای اسلامی شهر
هادی ساعی و بیتا سحرخیز جزو چهره های مشهوری هستند که در انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرده اند.
تاریخ انتشار : 4 فروردین 1396

ثبت نام چهره های مشهور در انتخابات شورای شهر

ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از روز 30 اسفند در سراسر کشور آغاز و تا 6 فروردین ماه ادامه خواهد داشت. چهره های مشهوری همچون هادی ساعی و بیتا سحرخیز در انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرده اند.

 علی اصغر ناصربخت رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران صبح امروز و در آغاز چهارمین روز از ثبت نام داوطلبان شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران، با اشاره به آخرین آمار ثبت کنندگان در انتخابات شورای شهر تهران، اظهار داشت:طی 3 روز گذشته 715 نفر ثبت نام کردند که روز اول 209 نفر، روز دوم 290 نفر و روز سوم 215 نفر را شامل می شود.

 

وی ادامه داد:از این تعداد 611 نفر را آقایان که حدود 85.5 درصد را اختصاص می دهد و تعداد 104 نفر را خانم ها که حدود 14.5 درصد می شود را به خود اختصاص داده اند.

در جدول زیر نام برخی از چهره های مشهور که در روز اول و دوم برای ثبت نام انتخابات شورای شهر تهران به محل فرمانداری تهران مراجعه کردند، آمده است:

شوراهای اسلامی شهر

هادی ساعی

بیتا سحرخیز

انتخابات شورای شهر

انتخابات شورای شهر

انتخابات شورای شهر

 

 

ثبت نام چهره های مشهور در انتخابات شورای شهر

ثبت نام چهره های مشهور در انتخابات شورای شهر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از تسنیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف