نمناک دنیای مددکوراسیون آشپزخانه نکاتی که در انتخاب پرده آشپزخانه باید رعایت کنید
پرده آشپزخانه ، مدل پرده آشپزخانه
به هیچ وجه برای پرده آشپزخانه از رنگهای تیره استفاده نکنید زیرا انتخاب رنگ پرده تاثیر زیادی در دکوراسیون آشپزخانه و ورود نور طبیعی به این فضا دارد.
بازدید : 3,043 نفر

انتخاب بهترین مدل پرده آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه اهمیت زیادی در دکوراسیون کل خانه دارد و پرده یکی از ضروری ترین وسایل در آشپزخانه است. انتخاب پرده آشپزخانه انتخاب مهمی است زیرا نور از عناصر اصلی در آشپزخانه است . ما در این مطلب قصد داریم مهم ترین نکات که در انتخاب پرده آشپزخانه حتما به کارتان می آید را در اختیارتان قرار دهیم.

چه نوع پرده ای برای آشپزخانه مناسب است؟

از منزل قبلی مان یک پزده که مربوط به فضای دیگری از خانه بود باقی مانده است. آیا می توانم آن را به عنوان پرده آشپزخانه استفاده کنم؟

اگر می خواهید طراحی دکوراسیون آشپزخانه اصولی و خوبی داشته باشید بهتر است نکاتی را مد نظر قرار دهید. اول از هر چیزی به میزان روشنایی و نور طبیعی آشپزخانه تان توجه کنید. پرده آشپزخانه باید از جنسی باشد که بتواند نور طبیعی را به اندازه دلخواه فیلتر کند ولی در هر صورت دکوراسیون آشپزخانه نیازمند نور کافی است.

 پرده آشپزخانه

برای انتخاب پرده آشپزخانه به هیچ وجه سراغ رنگ های تیره نروید

برای انتخاب طرح و رنگ پرده آشپزخانه، ترکیب رنگی فضا مهم است و بر اساس دکوراسیون آشپزخانه طرح و رنگ مناسب را انتخاب کنید ولی به هیچ وجه سراغ رنگ های تیره نروید. استفاده از پرده های رول شید و مدل رومی که فضای کمی را اشغال می کنند ایده آل است ولی بهتر است از پرده کرکره ای استفاده نکنید. چون چربی که در آشپزخانه بر وسایل می نشیند به سختی پاک می شود.

نکاتی که در انتخاب پرده آشپزخانه باید رعایت کنید

نکاتی که در انتخاب پرده آشپزخانه باید رعایت کنید
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از چیدانه / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف