نمناک دنیای مدگوناگون نکاتی طلایی در انتخاب قد پرده پذیرایی
پرده پذیرایی ، مدل پرده پذیرایی
پرده نقش مهمی در دکوراسیون پذیرایی ایفا میکند و قد پرده پذیرایی در زیباتر شدن این دکوراسیون بسیار کمک کننده است به همین دلیل توصیه میشود برای پذیرایی از پرده ای با قد بلند استفاده کنید.

انتخاب بهترین مدل پرده پذیرایی

پرده پذیرایی نقش مهمی در دکوراسیون خانه دارد به همین دلیل باید نکاتی را در انتخاب پرده برای این قسمت از خانه درنظر گرفت . یکی از مهم ترین مواردی که باید در انتخاب پرده پذیرایی مدنظر قرار بگیرد قد پرده است که برای بسیاری از مردم سوال برانگیز است که بهترین قد برای پرده پذیرایی ،پرده کوتاه است یا بلند ؟ به همین دلیل ما در این مطلب به سوال شما به صورت مختصر پاسخ داده ایم.

پرده پذیرایی بلند یا کوتاه ؟

برای تغییر دکوراسیون پذیرایی می خواهم پرده پذیرایی را کوتاه و تا لبه پنجره در نظر بگیرم. آیا این تصمیم درست است و دکوراسیون داخلی منزل را نامناسب نمی کند؟

دکوراسیون پذیرایی به دلیل ماهیتی که دارد باید رسمی تر از باقی فضاهای خانه طراحی و چیدمان شود و به همین دلیل پرده کوتاه در این فضا توصیه نمی شود. زمانی که از پرده های بلند و تا زمین آمده استفاده کنید، رسمیت دکوراسیون پذیرایی افزایش پیدا می کند.


پرده پذیرایی

پرده پذیرایی نقش مهمی در دکوراسیون خانه دارد

دکوراسیون پذیرایی باید رسمی تر از باقی فضاهای خانه طراحی و چیدمان شود. اگر به هر دلیلی نمی توانید پرده پذیرایی را از سقف تا کف زمین داشته باشید، طول و ارتفاع پرده را به گونه ای در نظر بگیرید که حداقل 15-20 سانتی متر پایینتر از لبه پنجره باشد. در این حالت از روش های دیگری برای تزیین پرده پذیرایی و رسمی تر جلوه دادن آن استفاده کنید. آویزهای لوکس، والان پرده، قاب پرده های طرح دار و یا حتی پارچه پرده پر زرق و برق از جمله ایده هایی برای زیباتر کردن دکوراسیون پذیرایی است.

نکاتی طلایی در انتخاب قد پرده پذیرایی

نکاتی طلایی در انتخاب قد پرده پذیرایی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از بیتوته / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف