نمناک سرگرمیگوناگون انتخاب 232 هزار اسم نوزاد توسط یک دختر + عکس
انتخاب اسم ، سایت انتخاب اسم
یک دختر دبیرستانی بریتانیایی با راه اندازی سایت اینترنتی خود به والدین چینی کمک کرد برای 232 هزار نوزادی که در این کشور متولد شده اند نام انتخاب کنند.

راه اندازی سایتی برای انتخاب اسم نوزاد

انتخاب نام کودک در هر جای دنیا از اهمیت ویژه ای برای پدر و مادر ها برخوردار است و در این مورد حساسیت زیادی به خرج می دهند تا یک عمر با صدا زدن نام فرزندشان لذت ببرند،این روزها تعداد زیادی از والدین چینی تمایل دارند برای فرزندان خود نام انگلیسی انتخاب کنند و یک دختربچه بریتانیایی به نام «بیو جیساپ» با ساخت اپلیکیشن موبایلی خود به آنها کمک کرده است.

تمایل به انتخاب نام خارجی در این کشور نتایج عجیبی به دنبال داشته است و والدین چینی از سیندرلا گرفته تا رولکس و ... را برای فرزندان خود برگزیده اند.

این دختر 16 ساله که در دوره دبیرستان تحصیل می کند، به کمک سایت اینترنتی و اپلیکیشن موبایلی خود به والدین چینی کمک می کند تا آسان تر بتوانند نام های انگلیسی را برای فرزندان جدید انتخاب کنند. با این سرویس توانسته است تاکنون بیش از 84 هزار دلار درآمد کسب کند.

انتخاب اسم

سایت انتخاب اسم

بیو که در یک کالج محلی مشغول تحصیل است، سال گذشته با خانواده خود به چین سفر کرد و دشواری نام مردم چین باعث شد او برای هر یک از دوستانی که در این کشور داشت، یک نام انگلیسی در نظر بگیرد. پایان این تجربه برای او بسیار خوشایند بود. زیرا دوستان چینی بیو از این نام ها بسیار استقبال کردند و همین مسئله دانش آموز بریتانیایی را تشویق کرد تا سرویسی را برای انتخاب نام های انگلیسی به مردم چین راه اندازی کند.

سایت اینترنتی که این دختر جوان راه اندازی کرده است SpecialName و در آن 12 ویژگی شخصیتی که والدین تمایل دارند فرزندان شان آنها را در اختیار داشته باشند، ارایه شده است. چینی ها با این دسته بندی و معانی نام های انگلیسی بهتر می توانند انتخاب خود را انجام دهند.

بیو می گوید در شش ماه نخست که این سرویس را راه اندازی کرد برای بیش از 232 هزار نوزاد چینی اسم انتخاب کرده است.

انتخاب 232 هزار اسم نوزاد توسط یک دختر + عکس

انتخاب 232 هزار اسم نوزاد توسط یک دختر + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 51
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 34 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف