غیبت نکونام داد جواد هاشمی را درآورد

تاریخ انتشار : 4 شهریور 1395کد مطلب : 35574زمان مطالعه : 2 دقیقه
جواد هاشمی در خصوص غیبت نکونام از تمرین تیم ستارگان گفت: نکونام باید کاری کند که اسمش جاودانه بماند، باید راه جاودانگی را پیدا کند.

انتقاد تند جواد هاشمی از نکونام

تمرین تیم ستارگان از دیروز آغاز شد و چند تن از هنرمندان از جمله جواد هاشمی در آن حضور داشتند. نخستین تمرین تیم ستارگان فوتبال ایران برای رویارویی با ستارگان سابق لالیگا از ساعت 18:30 دیروز در ورزشگاه شهید دستگردی تهران آغاز شد.

حدود 14 بازیکن و چهار هنرمند در تمرین ستارگان شرکت کردند. علی پروین با گرمکن در میانه زمین حضور داشت. بازیکنان به 2 گروه 9 نفره تقسیم شده و زیر نظر پروین تمرین می کردند. جواد نکونام و عادل فردوسی پور در تمرین غیبت داشتند.

خداداد عزیزی، احمدرضا عابدزاده، نیما نکیسا، محمدرضا مهدوی، مهدی هاشمی نسب، داود فنایی، سیروس دین محمدی، محمد نوازی، علی رضا نیکبخت، فرشید فهیم، جواد هاشمی، امیرعلی دانایی، مهدی صالح پور و علی رضا امامی فر در تمرین شرکت کردند.

جواد هاشمی درباره تمرین تیم ستارگان اظهار داشت:تعدادی انتخاب شدند اما هنرمندان همیشه سرشان شلوغ است و من هم برای اینکه دینم را ادا کرده باشم کارم را رها کردم و آمدم فکر می کنم هنرمندانی را فردا در کنار تیم خواهیم دید. قرار است محسن تنابنده بیاید. یک روز نرفتن سر فیلمبرداری یک اکیپ را اذیت می کند. 7، 8 نفر از هنرمندان فردا در کنار تیم خواهند بود.

جواد هاشمی

حمله تند جواد هاشمی به نکونام بخاطر غیبت در تمرین ستارگان


وی درباره کدورت ها در بازی سال گذشته گفت:مربی تیم آقای پروین است و ما هم تابع ایشان هستیم. انتخاب علی پروین یعنی انتخاب خاص برای بردن. پروین از باخت خوشش نمی آید و آن روحیه باعث می شود اول برد را در نظر بگیرد.

هاشمی درباره حضور کریمی و غیبت نکونام گفت:جواد نکونام به اعتقاد من اشتباه بزرگی مرتکب شد که در این باز ی حاضر نشد. این بازی را برای هرکس دیگری می گذاشتند باید با سر می آمد و احترام می گذاشت. بایداز خودش بپرسیم چرا نیامد. از یک بازیکن بااخلاق مثل نکونام انتظار نداشتم که نیاید. ما هم تعجب کردیم. احساس می کنم بعضی وقت ها آن اسید فقط در زمین بالا نمی زند و برای برخی از دوستان بیرون زمین هم اسید بالا می زند. این احترام گذاشتن به مهمان بود. قصد ما نزدیک کردن فوتبال ایران به فوتبال معتبر لالیگا بود. ما باید به تیم مقابل احترام می گذاشتیم. حتما نکونام برای خودش دلایلی دارد که البته من آن دلایل را نمی پسندم. من جواد هستم و ایشان هم جواد است اما دلایلش را نمی پسندم. نکونام باید کاری کند که اسمش جاودانه بماند باید راه جاودانگی را پیدا کند.

غیبت نکونام داد جواد هاشمی را درآورد

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برگرفته از 24 آنلاین / م.ف
نظرات
وبگردی