نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون انتقاد شقایق دهقان از سریال جدید مهران مدیری
شقایق دهقان ، در حاشیه مهران مدیری
شقایق دهقان بازیگر سریالهای طنز تلویزیون با اظهار نظر درباره سریال در حاشیه مهران مدیری گفت: به نظرم کیفیت کار سریال در حاشیه نسبت به بقیه کارهای آقای مدیری پایین است...
بازدید : 11,543 نفر

شقایق دهقان یکی از بازیگران سریال های طنز مهران مدیری از سریال جدید در حاشیه مهران مدیری انتقاد کرد و اظهار داشت در حاشیه از کیفیت پایینی نسبت به سریال های قبل مدیری برخوردار است.

شقایق دهقان

شقایق دهقان بازیگر معروف سریالهای طنز مهران مدیری با آزاده باقری در همشهری جوان گفته است:به نظرم کیفیت کار سریال در حاشیه نسبت به بقیه کارهای آقای مدیری پایین است وبا توجه به انتظاری که مردم ازآقای مدیری که بعد از سالها به تلویزیون برگشته داشتند رضایت بخش نبوده است .به گزارش گام نو ،شقایق دهقان در عین حال از اعتراص پرشکان به سریال در حاشیه انتقاد کرده و گفته :اگر قرار باشد هرکمدی به هر شعل و قومی بربخورد بهتراست کار کمدی را تعطیل کنیم.

در حاشیه

سریال در حاشیه مهران مدیری که قرار بود با نام اتاق عمل ساخته و پخش شود همواره با انتقادات فراوانی از سوی پزشکان و وکلا روبرو شد و سر انجام فصل اول آن امشب کار خود را پایان میدهد.

انتقاد شقایق دهقان از سریال جدید مهران مدیری

انتقاد شقایق دهقان از سریال جدید مهران مدیری
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 95
برگرفته از گام نو - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 66 29
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف