نمناک فرهنگ و هنرموسیقی اعتراض علی لهراسبی به حذف نامش از سه ستاره
علی لهراسبی ، بهترین تیتراژ سریال
علی لهراسبی خواننده مشهور پاپ کشورمان نسبت حذف نام و اثرش از برنامه سه ستاره احسان علیخانی انتقاد کرد.
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1395

انتقاد علی لهراسبی از برنامه سه ستاره

خواننده قدیمی موسیقی پاپ با اشاره به حذف غیرمنطقی اثرش از نظرسنجی برنامه «سه ستاره»، انتخاب هایی مدیریت شده و دور از نظر مخاطبان را دلیل اصلی این اتفاق دانست.

علی لهراسبی با اشاره به حذف نام و اثرش از میان نامزدهای بخش بهترین تیتراژ سریال های تلویزیونی در برنامه سه ستاره، تنظیم فهرست نامزدها را مدیریت شده دانست و به آن انتقاد کرد.

علی لهراسبی

علی لهراسبی خواننده موسیقی پاپ

این خواننده که در سال های گذشته تیتراژهایی چون «پیله های پرواز»، «عبور شیشه ای»، «دلنوازان»، «فاصله ها»، «شیدایی»، «همه چیز آنجاست» را اجرا کرد، بعد از دو سال تیتراژ سریال «آرام می گیریم» را خوانده است.

این اثر که بالغ بر 50 شب روی آنتن رفته است و هنوز هم پخش آن ادامه دارد، در فهرست منتخبین تیراژ این برنامه قرار نگرفته است و بدون هیچ توضیحی از بین نامزدهای این بخش حذف شده است.

علی لهراسبی دراین باره گفت:«من فقط حرفم یک چیز است. این قبیل جشنواره ها و انتخاب ها همیشه در رسانه های مختلف بوده و هست. همیشه هم انتخاب هایی انجام شده ولی در این برنامه اصرار دارند که انتخاب هایی را که هیئت داوران انجام داده گزینش کنند. من متوجه نمی شوم که این انتخاب ها، انتخاب مردم است یا انتخاب هیئت داوران؟ اگر انتخاب مردم است که باید همه تیتراژها در لیست باشند و انتخاب ها بر اساس رای مردم انتخاب شوند. ولی اینکه لیست به نظرسنجی گذاشته شود، قطعا اتفاقات نامحترمی افتاده است. مردم بایستی در این قبیل انتخاب ها به گزینه مد نظر و سلیقه خودشان رای دهند نه لیستی که با سلیقه و نظر گروهی ناشناس تدوین شده است.»

انتقاد علی لهراسبی از برنامه سه ستاره احسان علیخانی

اعتراض علی لهراسبی به حذف نامش از سه ستاره
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 17
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 16 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف