نمناک سرگرمیدیدنی ها انتقام عجیب یک زن از ماشین گرانقیمت! + عکس
ماشین ، له کردن ماشین
ثبت تصاویری توسط دوربین های مدار بسته از یک زنی که 6 ساعت وقت گذاشت تا یک خودرو گران قیمت را خراب کند اتفاق عجیبی بود که در یک خیابان رخ داد.

 انتقام از ماشین گران به روش زن کره ای

این زن عصبانی به دلایل نا معلومی یه ماشین گرانقیمت را تا چندین ساعت له و خراب کرد با ما باشید تصاویری از این صحنه را ببینید.

یک زن 6 ساعت وقت گذاشت تا یک خودرو گران قیمت را خراب کند و کسی هم جلوی او را نگرفت،دوربین های مداربسته یک خیابان در روز جمعه که روز شکرگزاری بوده است، از زنی تصاویری گرفته اند که نشان می دهد او بک ماشین را خراب می کند.

 
ماشین
 
ماشین
 
این تصاویر به طور کامل نشان می دهند که در محله کره ای ها یک فرد خرابکار که زن هم است، در حال خراب کردن و انتقام گرفتن از بدنه یک خودرو گران قیمت است که با استفاده از انواع وسایلی که دم دست دارد آن را خراب می کند و با لوله های پلاستیکی و فلزی روی آن می نویسد.
 
ماشین
 
ماشین
 
نکته جالب در مورد این تصاویر این است که این فرد به مدت 6 ساعت از وقت خود را در حال صدمه زدن به بدنه این ماشین بود اما کسی جلوی او را نگرفت.

انتقام عجیب یک زن از ماشین گرانقیمت! + عکس

انتقام عجیب یک زن از ماشین گرانقیمت! + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف