نمناک اخبارحوادث شیوه عجیب مرد جوان برای انتقامجویی با شمشیر + تصاویر
شمشیر ، انتقام
یک مرد هندی قصد داشت با استفاده از شمشیر از همسایه انتقامجویی کند که به دام پلیس افتاد، این واقعه در منطقه ای به نام بایاندار در حومه شهر بمبئی رخ داد.

عجیب ترین انتقامجویی از همسایه

 
انتقام یک حس منفی شدید است که می تواند باعث بروز رفتاری شود که قرار است احساس بهتری را به فرد منتقل کند و به دلایل بسیاری ایجاد می شود، دلایلی از قبیل حسادت، احساس گناه، ناکامی و... که اگر شدید باشند، گاهی تبدیل به خشم می شوند.یک مرد هندی نیز به انگیزه انتقام قصد داشت با استفاده از شمشیر از همسایه انتقامجویی کند که به دام پلیس افتاد،این واقعه در منطقه ای به نام بایاندار در حومه شهر بمبئی رخ داد.
 
دانی گوپال 20 ساله که یک دانشجوی هندی است، فهمیده بود که یکی از همسایگان آن ها به مادرش در یک بحث جدی سیلی زده و قصد داشت این سیلی را با شمشیر جبران کند.
 
گوپال که از حرکت خانم همسایه بسیار عصبانی بود، وقتی با شمشیر به جلوی در او رفت، همسایه در را به روی او باز نکرد.
 
شمشیر
 
بعد از این که گوپال نتوانست وارد خانه شود، تصمیم گرفت که از بیرون ساختمان وارد خانه شود و انتقام مادر خود را بگیرد پس برای این کار مجبور شد تا از دیوارهای خارجی ساختمان بالا برود اما بعد از اینکه شیشه یکی از آپارتمان های ساختمان را شکست پلیس از راه رسید و به وی دستور داد تا خود را تسلیم کند.
 
شمشیر
 
این واقعه در منطقه ای به نام بایاندار در حومه شهر بمبئی رخ داد که افراد زیادی برای تماشای این صحنه ها جمع شدند و تعدادی هم از آن فیلم گرفتند.
 
شمشیر
 
بعد از دستگیری گوپال مشخص نشد که این فرد به جرمی هم متهم شده است یا خیر و همچنین دلیل جر و بحث مادر او با همسایه هنوز گفته نشده است.

شیوه عجیب مرد جوان برای انتقامجویی با شمشیر + تصاویر

برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف