دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث انتقام مرگبار یک زن پس از طلاق
طلاق ، قتل
زن امریکایی درانتقامی کور و مرگبار، همکار شوهر سابقش را کشت و پس از قتل دو فرزند خردسال خود، با شلیک گلوله ای به زندگی اش پایان داد.
تاریخ انتشار : 27 تیر 1396
بازدید : 2,839 نفر

قتل انتقام جویانه پس از طلاق

پلیس کارولینای شمالی، اجساد «جسیکا ادن» 36 ساله و پسر و دختر 9 و 5 ساله اش در خودروی سواری این زن در نزدیکی خانه همسر سابقش پیدا شد.

آنطور که تحقیقات مقدماتی نشان می دهد این زن پیش از کشتن فرزندانش، به خانه همسرسابقش رفته بود و همکار زن 28 ساله او را با شلیک گلوله ای به قتل رسانده و گریخته بود.

براساس گزارش پلیس، جسیکا که ماه ها پس از طلاق، برای گرفتن حضانت فرزندانش با مشکلات بسیاری روبه رو شده بود طی سه هفته گذشته با ارسال پیامک و عکس های تهدید آمیز برای زن 28 ساله، او را عامل نابودی زندگی خانوادگی شان خوانده بود و این زن را به مرگ تهدید کرده بود.

زن جوان نیز در این مدت سه بار از جسیکا به پلیس شکایت کرده بود اما به هیچ نتیجه ای نرسیده بود.

سخنگوی پلیس ایالتی هم گفت:«این پرونده ابعاد گسترده ای دارد و هنوز نمی توان درباره جزئیات آن صحبت کرد. زن 28 ساله، همکار شوهر سابق جسیکا بوده اما هنوز نمی توان درباره روابط آنها صحبتی کرد.

ازسوی دیگر جسیکا که با شکایت همسر سابقش به دلیل مزاحمت دستگیر شده بود، در آخرین اظهارات خود به پلیس گفته بود که حاضر نیست حتی لحظه ای با شوهرسابقش زندگی کند.»

انتقام مرگبار یک زن پس از طلاق

برگرفته از مشرق نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف