نمناک اخبارجامعه انتقام جویی خواستگار با شنیدن جواب منفی
انتقام جویی ، انتقام گیری از عروس
خواستگار کینه ای برای انتقام جویی و جدایی تازه عروس و داماد به مزاحمت های سایبری پرداخت. این فرد که در خواستگاری جواب منفی شنیده بود،دست به کاری زد که باعث جدایی عروس داماد شود.
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1395
بازدید : 2,620 نفر

انتقام جویی به دلیل شنیدن جواب منفی در خواستگاری

فرمانده پلیس سبزوار گفت:مردی جوان به پلیس فتای سبزوار مراجعه کرد و شکایتی مبنی بر دریافت مطالب دروغ و ارسال پیام های تفرقه انگیز از سوی یک ناشناس که موجب مشکلات خانوادگی شده بود، داشت.
مرد جوان گفت زندگی بی حاشیه ای داشتیم تا اینکه به تنهایی برای مدتی به مسافرت رفتم و در این مدت از سوی شخصی ناشناس پیام هایی با مضمون خیانت همسرم از طریق شبکه اجتماعی تلگرام برایم ارسال می شد و با حالتی پریشان بلافاصله به خانه برگشتم و با ناراحتی پیگیر شدم که این امر باعث اختلاف خانوادگی بین من و همسرم شد.

سرهنگ هاشمی


سرهنگ هاشمی افزود:کارشناسان پلیس فتا با یک سری تحقیقات فنی عامل ارسال پیام های تفرقه انگیز بین این زوج جوان را که خواستگار قبلی تازه عروس بود، شناسایی و دستگیر کردند.
وی ادامه داد:جوان 23 ساله که نسبت خانوادگی نیز با این زوج جوان دارد در بازجویی ها با اعتراف به جرم خود به هک تلگرام همسر این مرد و سوءاستفاده از مطالب و عکس های شخصی و ارسال آنها به شوهرش با هدف بدبین کردن این مرد اعتراف کرد.

انتقام جویی خواستگار با شنیدن جواب منفی

انتقام جویی خواستگار با شنیدن جواب منفی
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از خبر آنلاین/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف