نمناک سرگرمیدیدنی ها انتقام خرچنگ از دختری که او را زنده زنده می خورد! + تصاویر
انتقام خرچنگ ، عادات غذایی عجیب
دختر چینی که در حال خوردن خرچنگ نیمه پخته ، غذای مورد علاقه چینی ها ، بود با حمله و انتقام خرچنگ رو به رو شد.

انتقام خرچنگ از دختری که او را زنده زنده می خورد

یکی از عجیب ترین بخش های تغذیه مردمان شرق آسیا خوردن غذاهای جان دار است که پیش از این بارها ویدئو و تصاویر آن را در بخش سرگرمی نمناک مشاهده کرده اید ، عادات غذایی عجیب و چندش آوری که گاها برایشان مشکل ساز نیز شده است ، مشکلی که این بار دختر جوان چینی را با انتقام غذای زنده اش روبرو ساخت.

انتقام خرچنگ

انتقام خرچنگ از دختری که او را زنده خورد

دختر جوان مشغول خوردن خرچنگ بود دچار یک اتفاق وحشتناکی شد ، خرچنگ نیمه پخته زمانی به دختر حمله ور شد که او سعی داشت آن را میل کند.

دختر جوان چینی

انتقام خرچنگ از دختر چینی

ویدئوی منتشر شده از این اتفاق در مدت زمان کوتاهی هزاران بار بازدید داشت و نظرات جالبی را دریافت کرد ، ویدئویی که نشان می داد خرچنگ به هر نحوی سعی در نجات خود از دهان دختر جوان چینی دارد اما دختر بی توجه به حرکات خرچنگ سعی در خوردن غذای نیم پزش می کند تا اینکه در نهایت خرچنگ با چنگال خود لب بالایی دختر را گرفته و قبل از خورده شدن انتقام می گیرد.

عادات غذایی عجیب

حمله خرچنگ به دختر چینی 

یکی از کاربران نوشت؛ این دختر در حال خوردن غذای مورد علاقه چینی ها خرچنگ مست است نوعی غذای مخصوص چینی ها که برای تهیه ی آن خرچنگ زنده را در داخل موادی الکلی انداخته تا زمانی که از حرکت بایستد بعد سرو می کنند.

انتقام عجیب

انتقام وحشتناک خرچنگ از دختر چینی 

انتقام خرچنگ از دختر چینی که او را زنده خورد

انتقام خرچنگ از دختری که او را زنده زنده می خورد! + تصاویر
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 89
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 52 37
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف