نمناک سرگرمیگوناگون انتقام وحشیانه پدر و دختر! + تصاویر
انتقام ، انتقام وحشتناک
پدر و دختر 16 ساله اش در اقدامی عجیب به منظور دفاع از گله های دامی خود در سیدنی استرالیا کشتاری وحشیانه از قتل عام روباه ها به راه انداختند این اقدام آنها وحشتناک ترین انتقام دنیا معرفی شده است.
بازدید : 6,579 نفر

این پدر ودختر با ایجاد حصاری تامل برانگیز شیوه انتقام گرفتن خود را از حیات وحش در سیدنی در خبرگزاری ها به نمایش گذاشتند،که عکسهای زیر اقدام عجیب آنها را به تصویر کشیده است.
 
پدر و دختر 16 ساله اش به منظور دفاع از گله های دامی خود در سیدنی استرالیا کشتاری وحشیانه از قتل عام روباه ها به راه انداختند.آنان پس از این کشتار حصاری  را در اطراف ساختند که از اجساد روباه ها درست شده بود.
 
به گفته آنان افزایش جمعیت روباه ها به حدی زیاد است که برای  تامین منابع غذایی خود به حیوانات مزارع حمله ور می شوند وهر ساله 190 میلیون دلار خسارت وارد می کنند.
 
این مرد به همراه دختر 16 ساله اش که سه سال پیش مجوز استفاده از سلاح گرم را در یافت کرده تا کنون بیش از 198 عدد از روباه های قرمز را کشته اند.
 
فعالان دفاع ازحقوق حیوانات با محکوم کردن این عمل وحشیانه خواستار انتقال بخشی از جمعیت این روباه ها به دیگر مناطق شدندتا بدین گونه از کشتار بی رحمانه جلوگیری به عمل آورند.

کشتن روباه قرمز

انتقام دختر جوان از روباه قرمز

کشتن روباه قرمز

روباه قرمز

کشتن روباه قرمز

روباه قرمز در مزرعه

کشتن روباه قرمز

پدر و دختر انقام جو

کشتن روباه قرمز

پدر و دختر انتقام جو

انتقام وحشیانه پدر و دختر! + تصاویر

انتقام وحشیانه پدر و دختر! + تصاویر
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 27
برگرفته از دولت بهار - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 17 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف