اندیشه فولادوند با تیپ جدید
در این پست جدیدترین عکس های منتشر شده در صفحات اجتماعی اندیشه فولادوند بازیگر خوب کشورمان را با تیپ های مختلف در کنار هنرمندان دیگر گردآوری کرده ایم، در ادامه این تصاویر را مشاهده نمایید.

تصاویر جدید اندیشه فولادوند بازیگر سینما و تلویزیون را در تیپ های متفاوت و جدید در کنار هنرمندان محبوب ایرانی از جمله رضا یزدانی و بهرام رادان و ... را مشاهده می کنید.

اندیشه فولادوند

ژست فولادوند

اندیشه فولادوند

اندیشه فولادوند و رضا یزدانی

اندیشه فولادوند و بهرام رادان

اندیشه فولادوند

اندیشه فولادوند

اندیشه فولادوند

رضا یزدانی و اندیشه فولادوند

اندیشه فولادوند

بهرام رادان

تیپ جدید اندیشه فولادوند

اندیشه فولادوند در سال 1362 در بیمارستان 513 ارتش در تهران به دنیا آمده است وی فارغ التحصیل کارشناسی فلسفه است. در کودکی به نجاری و خرید و فروش علاقه مند بوده و مدتی هم این کارها را انجام می داده است.با اینکه اولین بازی او در فیلم مریم مقدس بود ، اما اولین حضورش به صورت حرفه ای در فیلم سربازهای جمعه مسعود کیمیایی بود.

بعد از این فیلم او مدتی از سینما دور بود تا اینکه دوباره با فیلم ستاره های فریدون جیرانی به سینما بازگشت و بعد از آن دوباره به فعالیت های بازیگری خود ادامه داد.او برای ایفای نقش در فیلم سینمایی «سنگ اول» اثر «ابراهیم فروزش» برندهٔ «نخل زرین» بهترین بازیگر نقش اصلی زن از سومین جشنوارهٔ فیلم «جام جم» شد. وی علاوه بر بازیگری، شاعری صاحب سبک می باشد.

عکس های جدید اندیشه فولادوند با بهرام رادان و رضا یزدانی

330
این مطلب مفید بود ؟1812
برگرفته از کامپک - / ل
وبگردی