نمناک بهداشت و سلامتسلامت جنسی رابطه جنسی و انزال طبیعی چند دقیقه است؟
انزال طبیعی ، انزال طبیعی در مردان
یکی از مسائلی که ذهن بسیاری از زنان و مردان را درگیر می کند زمان مناسب یک رابطه جنسی و انزال طبیعی است. اینکه رابطه زناشویی طولانی باشد نشان کیفیت است یا برعکس

زمان مناسب انزال طبیعی چقدر است

سوالات بسیاری در زمینه رابطه جنسی و انزال برای زنان و مردان وجود دارد که بخشی از آن مربوط به مدت زمان طبیعی انزال است. اینکه انزال نرمال چقدر طول می کشد و آیا ختنه شدن مردان علتی بر زودانزالی است یا نه و .. .

 تحقیقات زیادی در این زمینه انجام شده و نشان داده 3-10 دقیقه ایده آل ترین زمانی است که رابطه جنسی می تواند طول بکشد. اما آیا انزال قبل از 3 دقیقه انزال زودرس است؟

انزال طبیعی

مدت زمان انزال طبیعی و رابطه زناشویی با کیفیت

زمان مناسب رابطه زناشویی و انزال طبیعی

بر اساس تحقیقی که در مجله International Society of sexual medicine منتشر شد ، زمان طبیعی برای انزال حدود یک تا دو دقیقه است. انزال زودرس به انزالی گفته می شود که مرد هیچ کنترلی روی آن ندارد و به قدری زودهنگام رخ می دهد که مرد و زن هیچ یک به رضایت جنسی نمی رسند. در واقع انزال در تمام مردان زودهنگام است اما تفاوت اصلی در توانایی کنترل این موضوع است. ناتوانی در کنترل غیرطبیعی است و نیاز به مشورت دارد.

 رضایت جنسی مردان

اینکه ختنه روی رضایت جنسی مردان و طولانی تر شدن زمان رابطه جنسی تاثیر دارد یا نه نیز مدت هاست مورد بررسی قرار گرفته است. برخی مردان معتقدند که این طور است و برخی دیگر خیر. پیش از این گفته می شد که ختنه باعث کاهش میزان حساسیت آلت شده و به همین دلیل انزال را به تاخیر می اندازد اما متخصصان بسیاری بر این باورند که ختنه تاثیری بر زمان انزال ندارد و تنها از بروز برخی بیماری های جنسی پیشگیری می کند.

انزال طبیعی ، زمان انزال طبیعی و تاثیر ختنه در آن

رابطه جنسی و انزال طبیعی چند دقیقه است؟
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 570
برگرفته از دکتر سلام /ن
این مطلب مفید بود ؟ 498 72
نظر کاربران
محمد...

محمد...

ولی هر کس که ب این مرض دچار شده ترک کردنش واقعا مشکله

پاسخ دادن 24 3
دلارام

دلارام

راست میگه ترک کردنش واقعا مشکله

پاسخ دادن 2 3
امیر حسام

امیر حسام

من یکساله که خود ارضایی میکنم وهر کاری میکنم ترکش کنم نمشه به نظر شما چکار کنم

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف