انسان در آسمان
شیی عجیب شبیه انسان در آسمان برزیل توجه همه را به خود جلب کرد ، ویدئوی این شیی در عرض چند ساعت چندصد هزار بار بازدید شد و نظرات متفاوتی دریافت کرد.

دیده شدن چیزی شبیه انسان در آسمان!

نمی دانیم بگوییم شایعه ای جدید یا اتفاقی عجیب ، در مورد تصویری صحبت می کنیم که به تازگی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است و گفته می شود در آسمان برزیل دیده شده است ؛ انسانی معلق در آسمان که رد نوع خود عجیب و غیرقابل باور است .
What IS that? Mysterious ‘human-shaped’ figure spotted hovering in the skies 
ویدئوی منتشر شده از پدیده ی عجیب در آسمان برزیل که تصویری از آن را در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید در فضای مجازی منتشر شد تا بار دیگر نظرات و عقاید متفاوت کاربران را در مورد مسئله ای جدید سرازیر کند.
انسان در آسمان

تصویر مربوط به خبر دیده شدن انسانی معلق در آسمان برزیل

به گزارش دیلی استار در یکی از صفحات یوتیوب بیش از 10 ویدئو از شیی عجیب معلق در آسمان برزیل توسط کاربران مختلف از این کشور منتشر شده است که همگی معتقدند شاهد پدیده ای عجیب مرتبط با موجودات فضایی بوده اند و این پدیده کاملا حقیقی است و هیچ فریبی در آن وجود ندارد.
این شیی که تقریبا همه بازدیدکنندگان ویدئو معتقدند شبیه انسان است در تمام مدت ویدئو بی حرکت است و به حالت معلق در آسمان قرار گرفته . اکثر کاربران معتقدند که این شی یک سفینه فضایی است و مطمئنا موجودات فضایی قصد ورود به بخشی از کره ی زمین را داشته اند درحالیکه هیچ فرد متخصص و کارشناسی در این مورد اظهار نظر نکرده است نبابراین تصور می شود که تصویر مربوط به انسان معلق در آسمان برزیل واقعی نبوده و مثل صدها مورد دیگر تنها برای فریب کاربران فضای مجازی منتشر شده است.

موجود شبیه انسان معلق در آسمان برزیل !! + عکس

4.552
این مطلب مفید بود ؟475
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی