انسان عجیب
از یک انسان عجیب چه توانایی فرا انسانی انتظار دارید ؟ خوردن هواپیما ، کشیدن قطار چند تنی با دندان ، دویدن روی آب ، راه رفتن روی لبه یک ورق کاغذ یا 43 سال نخوابیدن ؟ عجیب ترین های جهان را ببینید.

انسان هایی عجیب با قدرت فرا انسانی

برخی شخصیت های تخیلی با توانایی های خارق العاده برای همیشه در ذهن ها ماندگار می شوند اما اگر این توانایی ها را یک انسان در دنیای واقعی داشته باشد چه ؟ مطمئنا باید نام او را مالک قدرت فرا انسانی دانست ، مثل افرادی که در این بخش از سرگرمی نمناک معرفی خواهیم کرد . اینها صاحبان قدرت های ماورای قدرت انسان های طبیعی هستند و آشنایی با آنها جالب خواهد بود. 
 Ordinary People With Superhuman Abilities In Real Life

14 انسان عجیب دنیا با توانایی های باورنکردنی 

1- Ben Underwood- بتمن واقعی

انسان عجیب
والدین این پسر با توانایی عجیب در سن 2 سالگی واقعی با تشخیص بیماری رتینوبلاستوما نوعی سرطان چشمی توسط پزشک متوجه شدند که خیلی زود فرزندشان نابینا خواهد شد ، او بینایی هر دو چشم خود را در اوایل نوجوانی از دست داد . در سن 5 سالگی شروع به ایجاد ارتباط با دنیای اطراف از طریق موسیقی و صدا کرد و کم کم با کمک ایجاد صداهای کوتاه با زبانش با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار کرد دقیقا مثل خفاش ها که این کار را برای پژواک انجام می دهند. نابینایی بن مانعی برای او نبود و او همواره به فعالیت ها و بازی های مورد علاقه اش مثل خود ویدیوگیم، دوچرخه، اسکیت و بالا رفتن از درخت را ادامه می داد تا اینکه در سن 16 سالگی براثر بیماری سرطان جان خود را از دست داد.
 

2- Wim Hof - مرد برفی

انسان عجیب

انسان عجیب و غریب که سرما حس نمی کند

این مرد که بدون لباس و تنها با یک شلوارک به قله کوه کلیمانجارو آن هم در سردترین روزهای زمستان صعود کرد می تواند به راحتی سرما را تحمل کرده و رکوردی به نام خود در کتاب گینس ثبت کند.
 

3-Rajmohan Nair - مرد الکتریکی

انسان عجیب

انسان عجیب با توانایی تحمل میزان زیادی برق داخل بدنش

از لقب او پیداست که بدنش هیچ مشکلی با برق و جریان الکتریسیته ندارد و همانطور که در تصویر مربوط به او مشاهده می کنید می تواند مقدار زیادی انرژی برق را در بدن خود تحمل کند.
 

4- . Jyothi Raj- مرد عنکبوتی هند

انسان عجیب

انسان عجیب یا یک مرد عنکبوتی کوهنورد

او که توانایی صعود از قله های سنگی بدون استفاده از هیچ ابزار و محافظی را دارد این عنوان را از آن خود کرده ، جالب ترین بخش توانایی او صعود و بالا رفتن از کوه به جهت برعکس است یعنی به صورت عقب عقب رفتن از کوه بازهم بدون هیچ ابزار و نگهدارنده ای است. این مرد جوان بلندترین کوه کارناتاکا را به صورت حرکت به جهت مخالف خود فتح کرده است.
 

 5- Tom Cridland - پادشاه شکنجه

انسان عجیب

انسان عجیب که هیچ دردی احساس نمی کند

از خوردن آتش تا قورت دادن شمشیر تنها بخش از اجراهای غیرقابل باور این مرد بوده ، مردی که هیچ دردی احساس نمی کرد و به راحتی بدترین آسیب ها را به بدن خود وارد می نمود
 

6- Tibetan Monks - تغییر دهنده درجه حرارت بدن

انسان عجیب

انسان عجیب با توانایی بالا بردن درجه حرارت بدن با مدیتیشن

این راهب تبتی با روش مدیتیشن درجه حرارت بدن خود را تغییر می دهد ، تغییری قابل توجه که بارها و بارها توسط ابزارآلات مخصوص پزشکی اندازه گیری و بررسی شد.
 

7-Master Zhou - جواهر چین

انسان عجیب

انسان عجیب و غریب با توانایی ایستادن روی یک ورق نازک کاغذ

اینکه چرا نام این استاد ورزش های رزمی را جواهر چین گذاشته اند مطمئنا به دلیل توانایی فرا انسانی اش بوده ؛ شگفت انگیز واقعی با دستانش حرارتی نزدیک به حرارت نقطه جوش تولید می کرده . یکی دیگر از توانایی های این مرد ایستادن روی لبه ی یک ورقه نازک کاغذ است.
 

8- Michel Lotito - مردی که هواپیما می خورد

انسان عجیب

انسان عجیب همه چی خوار

این مرد که "آقای همه چیز خور" مشهور است ، مرد فرانسوی که هر چیزی را می توانست بخورد مثل لاستیک، فلز و شیشه. بزرگ ترین که غذای او که خوردنش دو سال طول کشید یک هواپیما بود و سرانجام در 57 سالگی به مرگ طبیعی فوت کرد. 
 

9- Isao Machii سوپر سامورایی دنیای مدرن

انسان عجیب
مرد جوان با رکوردهای بسیار در کتاب گینس از قبیل دو نیم کردن گلوله ای که با سرعت 200 مایل در ساعت درحال حرکت بود و بریدن توپ تنیسی که با سرعت 708 کیلومتر در ساعت به سمت او می آمد با ابزاری به نام شمشیر مخصوصش.
 

10- Daniel Browning Smith - مرد لاستیکی

انسان عجیب
مرد لاستیکی انسان عجیب با نوعی سندرم
این مرد جوان بندباز، مجری تلویزیون، کمدین و بدلکار آمریکایی انعطاف پذیرترین انسان دنیاست که نامش در 7رکوردجهانی گینس ثبت شده است. قدرت فرا واقعی او از سندروم هایپرموبایل که یک مشکل ژنتیکی است نشات می گیرد.
 

11- Rathakrishna Velu - پادشاه دندان!

انسان عجیب

انسان عجیب که می تواند با دندان قطار چند تنی را بکشد

قدرت باورنکردنی دندان های این مرد را کارشناسان گینس زمانی باور کردند که او توانست قطاری با وزن حدود 297 تن تا فاصله 2.8 متری بکشد. 

12- Liew Thon Lin - مرد اهنربایی

انسان عجیب

انسان عجیب و مرد آهنربایی چینی 

این مرد چینی قادر است تمام اشیاء فلزی را به بدن خود بچسباند و با استفاده از این قدرت توانسته یک خودرو را به حرکت درآورد. مطالعات متوجه شده اند که بدن او در واقع میدان مغناطیسی را نشان نمی دهد، اما پوست او میزان بسیار زیادی اصطکاک را در خود دارد که سطح اصطکاک بالای بدن این شخص باعث قدرت جذب فلزات می شود.
 

13- Hai Ngoc - مردی که هرگز نمی خوابد

انسان عجیب

عکس انسان عجیبی که هرگز نمی خوابد

مشکل یا توانایی عجیب و زندگی طبیعی این مرد بدون خواب برای پزشکان جای سوال دارد ، این مرد ویتنامی 43 ساله با مشکل عجیب بی خوابی متولد شده است هرگز نخوابیده است اما با این وجود وضعیت ذهنی نرمال دارد و مانند دیگران زندگی می کند. 

14- دونده آب ها (Shi Liliang)

انسان عجیب

تصویر دویدن روی آب توسط یکی دیگر از انسان های عجیب

راه رفتن روی آب ها برای شی لیلیانگ جادو نیست. این راهب شائولین 125 متر روی آب راه رفته و در سال 2015 رکورد ثبت کرده است.

14 انسان عجیب با قدرت باورنکردنی فرا انسانی جهان +عکس

4.3177
این مطلب مفید بود ؟15324
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی