نمناک سرگرمیگوناگون انسان های عجیب ؛ نوزادی متولد شده از 2 مادر!! + تصاویر
انسان های عجیب ، دختر شتری
انسان های در طول تاریخ وجود داشته اند که دارای ظاهر بسیار عجیب و باورنکردنی بوده اند، در ادامه تصاویر این انسان ها را مشاهده می نمایید.

عجیب ترین انسان های متولد شده در تاریخ

در طول تاریخ همیشه انسانهایی بودند که براثر ژنتیک یا هر مشکل دیگری نقص هایی داشتند اما در گذشته برای امرار معاششان در سیرکها به کار گرفته می شدند.

اینها تصاویر فراموش نشدنی در عصر ویکتوریا هستند - زمانی که افراد جامعه برای تماشا کردن مردم با ناهنجاری های فیزیکی پول پرداخت می کردند و واژه "عجیب الخلقه" برای توصیف بی رحمانه افراد متولد شده با ویژگی های "غیر عادی" مورد استفاده قرار می گرفت اما برخی از شخصیت های عکس های قرن نوزدهم چنانچه در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید به ستارگان محبوب نسل خود تبدیل شدند آن هم تنها با عنوان انسان های عجیب که دیدن شان همچنان برای برخی شگفت انگیز است.

با عجیب الخلقه ترین انسان های دنیا آشنا شوید

دختر شتری

الا هارپر با بیماری نادر استخوانی چشم به جهان گشود این بیماری باعث شده بود زانوهای او به عقب خم شود طوری که نتواند مثل سایرین راه برود و ترجیح می داد با دست هایش حرکت کند به همین خاطر لقب "دختر شتری " را به او دادند او به ستاره ای تبدیل شد و تا سال 1886 مبلغ 200 دلار برای هر هفته (معادل با بیش از 5000 دلار یا 3،900 پوند)مطالبه کرد.

الا به دلیل مشکلات مالی مجبور به اجرای نمایش در سیرک های مختلف شد، اما بعد از مدتی با مهیا کردن هزینه لازم، از کار در سیرک ها کنار کشید و به تحصیل پرداخت.

دختر شتری

زن نیم تنه

مادموازل گابریل زن نیم تنه ای که جامعه ویکتوریایی را شیفته زیبایی خود کرده بود با شرایطی نادر به دنیا آمده بود نقص او به گونه ای بود که هیچ پایی نداشت و در سال 1900 به شهرت خاصی رسید.

 زن نیم تنه

مرد لاستیک پوست

عکس های سیاه و سفید نیز مربوط به "مرد لاستیک پوست" است که می تواند پوستش را زیاد بکشد این مرد که فلیکس وهرل نام دارد به دلیل سندرومی که داشت پوستش بطور شگفت انگیزی کشیده می شد.

 مرد لاستیک پوست

نوزادی از 2 مادر!

در اواخر قرن نوزدهم، دوقلوهای روسا و جوزفا در طول سفر به اروپا احساسات فراوانی را تجربه کردند.هنگامی که رزا بارداریش را در سال 1909 اعلام کرد، وضعیت ظاهری آنها باعث شایعات و رسوایی در جامعه ویکتوریا شد. با این وجود، پسرش، فرانتس کوچولو به عنوان "پسر دو مادر" در سال 1910 به دنیا آمد.

 نوزادی از 2 مادر

کودک گرگی

آلیس دهرتی، کودکی کوچک، از مینیاپولیس بود که دچار هیپرتروکوس لانگوینوزا بود وبا موهای بلوند بلندی در سراسر بدنش متولد شد .

کودک گرگی

زن 4 پا

جوزفین میرتل کوربین در سال 1868 در تنسی ایالات متحده متولد شد. وی از بدو تولد 4 پا داشت. دوپای وسطی وی ضعیف تر و اندکی کوچک تر بودند، اما با این حال وی توانایی حرکت دادن آنها را داشت.

زن چهار پا از دوپای اضافی خود استفاده کرد و از 14 سالگی به نمایش ها و سیرک های مختلفی پرداخت تا در 19 سالگی ازدواج کرد و صاحب 5 فرزند کاملاً سالم نیز شد. زن 4 پای عجیب الخلقه در سال 1928 در 61 سالگی درگذشت.

 زن 4 پا

مرد دوسر

پینون بیشتر به عنوان "دو سر مکزیکی" شناخته شده است.

پاسکوال پینون توسط یک دوچرخه سوار در تگزاس کشف شد - که به دلیل تومور خوش خیم بزرگی در بالای سرش مورد توجه قرار گرفت.روی تومور را با موم پوشاند و به شکل صورت در آورد بوده طوری که دیگران فکر می کردند دو سر دارد ، عمل پینون چندین سال با موفقیت بود در پایان مدیر سیرک هزینه ای پرداخت کرد تا تومور پینون را بیرون آورد.

مرد دوسر

مردی با آرتروفی عضلانی

اسحاق وار اسپراگ در بازی بوکس با یکی دیگر از بازیگران به نام "فتسو" را می بینید. اسحاق یکی از اولین اسکلت های زندگی محسوب می شد و مورخان معتقدند او دارای آتروفی عضلانی است.

مردی با آرتروفی عضلانی

زوج کاملا متفاوت

زندگی با فرد اسکلتی و همسری چاق به نظرتان غیر ممکن نیست ؟ این زوج هانا و جان اینگونه هستند

 زوج کاملا متفاوت

دختر غول پیکر

دخترغولی به نام آنا ، کودک کوچک را روی دست خود نگه داشته ، آنا 7 فوت 11 اینچ قد دارد چیزی در حدود 2 و نیم متر.

 دختر غول پیکر

مرد 3 پا

فرانچسکو لنتینی در سال 1881 در منطقه روسولینی در سیسیل ایتالیا به دنیا آمد. وی به دلیل بارداری دوقلوی انگلی در قسمت راست بدن خود یک پای اضافی داشت که از ستون فقراتش رشد کرده بود و یک پای کوچک هم به صورت ناقص در پشتش وجود داشت . جالب است بدانید که این عضو اضافی در قسمت پشت بدن فرانچسکو به دلیل انعقاد ناقص قل دوم فرانک بود.

نکته جالب توجه این بود که پای سوم فرانک مانند دو پای دیگرش عمل می کرد و کاملاً سالم بود و مهم تر از آن این بود که فرانک دارای دو دستگاه تناسلی کاملاً مجزا بود.

 مرد 3 پا

 

انسان های عجیب الخلقه از دختر شتری تا مرد دوسر و زن 4 پا

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 125 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف