نمناک سرگرمیگوناگون انسان هایی با بدن های شگفت انگیز + تصاویر
بدن های عجیب و غریب ، عکس بدن های عجیب و غریب
در طول تاریخ انسان هایی با ظاهری عجیب و باورنکردنی به دنیا قدم گذاشتند که اغلب آنها به دلیل بروز اختلالات ژنتیکی به این شکل به دنیا آمدند که در این مطلب به تعدادی از این انسان ها می پردازیم.

از گذشته های دور تا به امروز بشر در حال تولید مثل و تلاش برای بقا بوده است. نوزادان به دنیا می آیند، رشد می کنند و به صورت انسان هایی سالم در جامعه به فعالیت می پردازند. اما در این بین تعدادی از انسان ها هم به دلایل مختلف مثل اختلالات ژنتیکی شرایط بدنی خاصی دارند و با بقیه انسانها متفاوت اند. انسان هایی با بدن های عجیب و شگفت انگیز که در گذشته برخلاف امروزه آن ها بیشتر در سیرک ها خود را نمایش می دادند تا پول و مایحتاج زندگی را بدست آورند. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به تعدادی از افراد عجیبی که در گذشته معروف بودند و حالا دیگر نامی از آن ها برده نمی شود.

مرد سه پا , فرانک لنتینی

فرانچسکو لنتینی در سال 1881 در منطقه روسولینی در سیسیل ایتالیا به دنیا آمد. وی در قسمت راست بدن خود یک پای اضافی داشت که از ستون فقراتش رشد کرده بود و یک پای کوچک هم به صورت ناقص در پشتش وجود داشت.این اعضای اضافی به دلیل انعقاد ناقص قل دوم فرانک بود. نکته جالب توجه این بود که پای سوم فرانک مانند دو پای دیگرش عمل می کرد و کاملاً سالم بود و مهم تر از آن این بود که فرانک دارای دو دستگاه تناسلی کاملاً مجزا بود.

خانواده فرانک از 8 سالگی به آمریکا مهاجرت کردند و از همان زمان وی را به نمایش های خیابانی و سیرک ها فرستادند. وی از این راه پول فراوانی به دست آورد و در طول عمر کاری خود با تمام سیرک های بزرگ آمریکا همکاری کرد. فرانک مانند بقیه مردم ازدواج کرد و صاحب سه فرزند کاملاً سالم شد و در 85 سالگی درگذشت.

مرد سه پا

 

 

دختر شتری , الا هارپر

الا هارپر در سال 1871 احتمالاً در آمریکا متولد شد.  زانوهای الا برخلاف دیگران به عقب خم می شد.وی به دلیل ساختار زانوهایش مجبور بود چهار دست و پا حرکت کند و به همین دلیل به او دختر شتری می گفتند. الا به دلیل مشکلات مالی مجبور به پیوستن به سیرک های مختلف شد، اما پس از مدتی با مهیا کردن هزینه لازم، از کار در سیرک ها کنار کشید و به تحصیل پرداخت.

دختر شتری

 

 

مکزیکی دو سر , پاسکال پینون

پاسکال پینون در سال 1889 در مکزیک به دنیا آمد. شهرت پاسکال، به دلیل وجود برآمدگی ای بود که در بالای سر وی قرار داشت و مانند یک سر کوچک بود.برخی بر این باورند که پاسکال هنگام کار در سیرک این برآمدگی را که یک غده بوده، با قراردادن قطعاتی زیر پوست به شکل یک سر درآورده است. زیرا در مواردی به این شکل، سرها از ناحیه بالای جمجمه به یکدیگر می چسبند و نه مانند پاسکال از ناحیه گردن!

مکزیکی دو سر

 

زن پا گنده , فنی میلز

فنی میلز در سال 1861 در انگلستان متولد شد. پاهای فنی از همان کودکی شروع به تورم کرد و وقتی وی به سن بلوغ رسید، دارای پاهایی غول پیکر بود.نی در سال 1885 خود را در موزه دایم به نمایش گذاشت و پس از آن نیز در نمایش ها و سیرک های مختلف حضور پیدا کرد.

در یکی از این نمایش ها، چالشی راه اندازی شد و طی آن اعلام شد که به مردی که با فنی ازدواج کند 5 هزار دلار جایزه اعطا می شود. این چالش باعث شد مردان مجرد بسیاری به نمایش فنی بیایند و البته او پیشنهادهای ازدواج بسیاری نیز دریافت کرد. اما سرآخر با ویلیام برون، برادر دوست و پرستارش ماری برون ازدواج کرد. البته ویلیام جایزه 5 هزار دلاری را دریافت نکرد. از سال 1887 که فنی صاحب فرزند شد، سلامتیش رو به افول نهاد و در سال 1892 از دنیا رفت.

زن پا گنده

 

مرد دوگانه , ژانژاک لیبرا

ژان لیبرا، در سال 1884 در رم به دنیا آمد. از همان بدو تولد، برادر او ژاک لیبرا به شکم او متصل بود.آزمایشات نشان می داد که ژاک زنده است، اما با این حال رشد نمی کند. ژان ازدواج کرده و صاحب 4 فرزند سالم نیز شد. وی در سال 1936 از دنیا رفت.

مرد دوگانه

 

 زن 4 پا , میرتل کوربین

جوزفین میرتل کوربین در سال 1868 در تنسی ایالات متحده متولد شد. وی از بدو تولد 4 پا داشت. دوپای وسطی وی ضعیف تر و اندکی کوچک تر بودند، اما با این حال وی توانایی حرکت دادن آنها را داشت.

او نیز از دوپای اضافی خود استفاده کرد و از 14 سالگی به نمایش ها و سیرک های مختلفی پیوست. میرتل در 19 سالگی ازدواج کرد و صاحب 5 فرزند کاملاً سالم نیز شد. میرتل در سال 1928 در 61 سالگی درگذشت.

زن 4 پا

 

شرک , موریس تیه

موریس تیه در سال 1913 در روسیه و از پدر و مادری فرانسوی متولد شد. وی در ابتدا ظاهری مانند سایر مردم داشت اما از 17 سالگی متوجه تورم عجیب دست و پاها و سرش شد. با مراجعه به پزشک مشخص شد که موریس دارای سندرم آکرومگالی است و این باعث تورم دست و صورت او شده است.

تیه زندگی معمولی ای داشت، اما از 35 سالگی و با توصیه یکی از دوستانش به کشتی کچ روی آورد. وی در سال 1941 در مسابقات سنگین وزن آمریکا عنوان قهرمانی را به دست آورد و تا سال های متمادی و در دوره های مختلف از این عنوان دفاع کرد. این قهرمانی ها موریس را به چهره ای محبوب بدل ساخت و همان زمان به او لقب فرشته فرانسوی دادند. وی در سال 1953 به دلیل عارضه قلبی درگذشت. شخصیت کارتونی محبوب شرک از روی موریس برداشت شده است.

شرک

 

انسان هایی با بدن های شگفت انگیز + تصاویر

انسان هایی با بدن های شگفت انگیز + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 135
برگرفته از بهار نیوز / ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 115 20
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف