نمناک ورزشفوتبال انصاری جانشین وحید امیری در پرسپولیس
وحید امیری ، لیست بازیکنان بزرگسال پرسپولیس
با برگزیدن جانشینی برای وحید امیری در پرسپولیس به نظر میرسد برانکو تصمیم های جدیدی برای تیمش دارد.
تاریخ انتشار : 18 خرداد 1395
بازدید : 2,069 نفر

انتخاب جانشینی برای وحید امیری

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در حال حاضر 14 بازیکن بزرگسال در فهرست خود دارد و چهار جای خالی در سهمیه بزرگسال دارد که تیم خود را تکمیل کند.

لوبانوف، ماریچ، حیدریه، محمد انصاری، رضاییان، کامیابی نیا، نورالهی، احمدزاده، مسلمان، عالیشاه، بیرانوند و ساسان انصاری بازیکنانی هستند که در لیست پرسپولیس حضور دارند. کنعانی زادگان و حسین ماهینی هم با پایان دوران خدمت سربازی خود باید به جمع شاگردان برانکو اضافه شوند که بدین ترتیب 14 سهمیه بزرگسال این تیم پر می شود و تنها 4 جای خالی برای تکمیل این لیست باقی می ماند.

با توجه به وضعیت نامشخص بنگر و طارمی برای ادامه همکاری با سرخپوشان پایتخت به نظر می رسد که برانکو ایوانکوویچ برای 4 سهمیه باقی مانده لیگ برتری خود 2 مدافع میانی و 2 مهاجم در نظر گرفته است.

پرسپولیس تاکنون با بیرانود و ساسان انصاری قرار داد امضا کرده و به نظر می رسد که جذب انصاری احتمال حضور وحید امیری در این تیم را کاهش داده و برانکو قصد تقویت تیمش در مرکز خط دفاع و خط حمله را داشته باشد.

وحید امیری

عکس وحید امیری

طبق شنیده ها سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده و خالد شفیعی گزینه های برانکو برای دفاع میانی هستند و کاوه رضایی، مهرداد محمدی و یک مهاجم کروات هم برای تقویت خط آتش این تیم در نظر گرفته شده اند.

از سوی دیگر پرسپولیسی ها هنوز به تمدید قرارداد مهدی طارمی خوشبین هستند و اگر در خرید بازیکن جدید در دفاع میانی ناکام بمانند، قرارداد محسن بنگر را هم تمدید خواهند کرد.

به هر حال باید منتظر ماند دید شرایط پرسپولیس در نقل و انتقالات چطور پیش خواهد رفت و آیا خریدهای بعدی این تیم از لیست برانکو جذب می شوند یا خیر؟!

انصاری جانشین وحید امیری در پرسپولیس

انصاری جانشین وحید امیری در پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از افکار نیوز/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف