نمناک ورزشفوتبال انصاری فرد و حاج صفی در تیم منتخب سوپر لیگ یونان
انصاری فرد و حاج صفی ، پیوستن انصاری فرد و حاج صفی در کنار هم
نشریه داخلی باشگاه المپیاکوس یونان گزارشی از همبازی شدن انصاری فرد و حاج صفی2 ملی پوش ایرانی تا ماه آینده میلادی منتتشر کرده است. انصاری فرد و حاج صفی
تاریخ انتشار : 7 دی 1396

بازتاب همبازی شدن دوباره انصاری فرد و حاج صفی در نشریه المپیاکوس

چند وقتی است که با توجه به درخشش کریم انصاری فرد ملی پوش ایرانی تیم المپیاکوس یونان در این تیم ،مسولان المپیاکوس به دیگر ملی پوش ایرانی که در پانایونیوس بازی می کرده هم علاقمند شده است.! احسان حاج صفی مدافع و هافبک تیم ملی ایران، با توجه به نوشته های رسانه های یونانی در این چند روز اخیر اولین خرید زمستانی المپیاکوس خواهد بود. اما امروز و علاوه بر خبر های روزهای گذشته سایت تیم المپیاکوس در ارتباط با پیوستن حاج صفی به این تیم نوشت.

نشریه گاوروس نوشت:بزرگترین گزینه برای تحت فشار قرار دادن کوتریس در ترکیب اصلی تیم المپیاکوس و جناح چپ دفاعی کسی جز احسان حاج صفی از پانیونیوس نیست. هم اکنون در ایران بحث های زیادی درباره این که انصاری فرد و حاج صفی دوباره در کنار هم بازی خواهند کرد صورت گرفته است. انصاری فرد سال گذشته میلادی از پانیونیوس به المپیاکوس آمد و حالا این انتقال در انتظار حاج صفی است.

 انصاری فرد و حاج صفی

انصاری فرد و حاج صفی در کنار یکدیگر

در ادامه این گزارش آمده است:در تمام گزارش های رسانه های آسیایی و ایران از همبازی شدن انصاری فرد و حاج صفی خبر می دهند. تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه شرکت خواهد کرد و هر 2 بازیکن مهره های کلیدی برای کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی هستند. انصاری فرد و حاج صفی تا پیش از همبازی شدن در ماه ژانویه پیش از این در ورزشگاه نیوازمیرنا رو در روی هم بازی کردند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد در نیم فصل دوم سوپر لیگ فوتبال یونان در ورزشگاه کارایسکاکی آتن و کنار یکدیگر خواهند بود، البته مدافع 27 ساله ایرانی به یک باره نمی تواند کوتریس را نیمکت نشین کند، زیرا این بازیکن جوان هم نمایش بسیار خوبی در ترکیب تیم المپیاکوس داشته است، البته کوتریس هم نیاز به استراحت و تجدید قوا دارد تا تحت فشار قرار نگیرد.

نشریه گاوروس که به انتشار اخبار باشگاه المپیاکوس می پردازد در خاتمه نوشت:ایران کشور باتجربه فوتبال است و به خوبی لیگ یونان را می شناسد. انصاری فرد و حاج صفی در زمان پیش از آغاز جام جهانی 2018 هستند و می خواهند در شرایط خوبی باشند. ایران در گروه B این رقابت ها با پرتغال، اسپانیا و مراکش قرار گرفته است.

انصاری فرد و حاج صفی در تیم منتخب سوپر لیگ یونان

انصاری فرد و حاج صفی در تیم منتخب سوپر لیگ یونان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از تسنیم -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف