باقرشهر

مصدوم شدن 4 نفر در انفجار مهیب یک خانه در باقرشهر

تاریخ انتشار : 11 تیر 1396کد مطلب : 52179زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسئول آتش نشانی شهرداری باقرشهر از انفجار مهیب گاز در یک منزل مسکونی در خیابان توریست باقرشهر خبر داد.

انفجار هولناک خانه ای در باقرشهر

ابوالفضل رضایی با اعلام این خبر گفت :ساعت 19 و 20 دقیقه شب گذشته خبر انفجار مهیب گاز در خیابان توریست به ایستگاه آتش نشانی شهرداری باقرشهر اعلام شد.
وی با اشاره به اینکه ماموران آتش نشانی خود را سریع به محل حادثه رساندند ؛افزود:در این حادثه انفجار گاز در یک منزل مسکونی رخ داده که خانه های مجاور را نیز تخریب نمونده است.رضایی در ادامه اظهار داشت:ماموران بلافاصله دو نفر را از زیر آوار بیرون کشیده و به اورژانس تحویل دادند و پس از چند دقیقه نفر سوم را تیز با موفیقت از زیر آوار نجات دادند.

باقرشهر

مسئول آتش نشانی شهرداری باقرشهر تصریح کرد :طبق گفته شاهدان هنوز یک نفر در زیر آوار مانده است که در تلاش هستیم با کمک از سگ های زنده یاب وی را از آوارا بیرون بکشانیم.

وی خاطر نشان کرد :با توجه به اینکه دو تیم هلال احمر در محل حادثه با سگ و دستگاه های زنده یاب حضور داشتند ، لذا پس از تلاش برای پیدا کردن فرد زیرآوار مانده ، کسی در زیر آوار یافت نشد و هلال احمر این مساله را تایید نمود .
باقرشهر
 
رضایی اظهار داشت :پس از اتمام عملیات امداد و نجات توسط ماموران پر تلاش آتش نشانی شهرداری باقرشهر ، ماموران نیروی انتظامی در محل حادثه حضور یافتند تا کارشناسی های مورد نظر را انجام دهند .
عملیات امداد و نجات حادثه انفجار در خیابان توریست باقرشهر پس از 6 ساعت عملیات به پایان رسید .
 
مسئول آتش نشانی شهرداری باقرشهر در پایان تصریح کرد :علت اصلی حادثه انفجار در خیابان توریست در دست بررسی است .

مصدوم شدن 4 نفر در انفجار مهیب یک خانه در باقرشهر

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما - / ل
وبگردی