نمناک اخبارحوادث انفجار مهیب ساختمان مسکونی در خیابان استاد معین تهران
انفجار ، خیابان استاد معین
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از انفجار یک منزل مسکونی در حوالی خیابان استاد معین خبر داد.
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396

 انفجار شدید منزل مسکونی در استاد معین

سید جلال ملکی در باره جزئیات این خبر گفت:در ساعت 22:58 دیشب حادثه انفجار و حریق در یک ساختمان مسکونی به سامانه 125 اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در محدوده استاد معین خیابان دکتر هوشیار اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل گفت:پس از حضور عوامل آتش نشانی مشاهده شد که انفجار در طبقه اول یک ساختمان مسکونی سه طبقه تک واحدی رخ داده و شدت آن به حدی بوده که علاوه بر حریق این واحد 50 متری شیشه ها، درب های سایر واحدها و همچنین ساختمان های مجاور نیز تخریب شده است.

آتش نشانی

وی با بیان اینکه شعله های آتش ساختمان را در برگرفته و در حال گسترش بود گفت:زنی 75 ساله در طبقه اول و دو جوان حدودا 25 ساله در طبقات بالایی این ساختمان در میان دود و شعله های آتش محبوس شده بودند که آتش نشانان با تقسیم شدن به دو گروه عملیات نجات و اطفای حریق را آغاز کردند.

ملکی افزود:یک گروه این سه نفر را از میان شعله های آتش خارج کرده و درحالیکه هر سه دچار سوختگی شده و سوختگی پیرزن نیز شدیدتر بود آنها را برای مداوا به عوامل اورژانس تحویل دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اضافه کرد:گروه دیگر نیز شعله های آتش را به طور کامل مهار و اطفا کرده و پس از ایمن سازی محل در ساعت 00:7 به عملیات خود خاتمه دادند.
وی درباره علت این حادثه نیز اظهار کرد:بررسی کارشناسان آتش نشانی حاکی از این است که نشت گاز شهری سبب وقوع این حادثه شده است.

انفجار مهیب ساختمان مسکونی در خیابان استاد معین تهران

انفجار مهیب ساختمان مسکونی در خیابان استاد معین تهران
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از ایسنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف