نمناک اخبارحوادث جزئیات انفجار مدرسه در خیابان 17 شهریور تهران
انفجار مدرسه ، انفجار
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران در رابطه با انفجار هنرستان فنی در خیابان 17 شهریور توضیح دادند.
تاریخ انتشار : 26 مهر 1395

انفجار مدرسه در پایتخت به دلیل نشت گاز

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از وقوع انفجار در هنرستان فنی در خیابان 17 شهریور خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره گفت:وقوع حادثه انفجار گاز در یک مدرسه در ساعت 8:46 دقیقه صبح امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه که هنرستان فنی در خیابان 17 شهریور بود ، اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل گفت:بررسی ها نشان داد براثر انفجار در رایدرها، دو اتاق در قسمت اداری هنرستان دچار حادثه شده و دیوارهای آن تخریب شده است.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی، در این حادثه یکی از کارمندان هنرستان که 45 ساله بود دچار مصدومیت شده که توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

ملکی با بیان اینکه به هیچ یک از دانش آموزان آسیبی وارد نشد، افزود:بررسی ها نشان می داد این حادثه به علت نشت گاز از موتورخانه به رایدرها رخ داده است.

وی در توصیه ای به افرادی که قصد استفاده از وسایل گرمایشی را دارند، گفت:با توجه به آغاز فصل سرما افراد برای نصب و راه اندازی وسایل گرمایشی سعی کنند از افراد با تجربه و متخصص استفاده کنند و اگر قطعه ای نیاز به تعویض دارد حتما آن را تغییر دهند ضمن اینکه اگر وسایل گرمایشی به صورت کامل راه اندازی نشده است از آن استفاده نکنند. 

بنابر اظهارات وی، آتش نشانان پس از ایمن سازی محل در ساعت 9:02 به عملیات خود خاتمه دادند.

جزئیات انفجار مدرسه در خیابان 17 شهریور تهران

جزئیات انفجار مدرسه در خیابان 17 شهریور تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف