نمناک اخبارحوادث 3 کشته در انفجار مهیب بلوار بهمن مشهد
انفجار ، انفجار در مشهد
بامداد امروز جمعه صدای مهیب انفجار خواب را از چشم بسیاری از شهروندان بلوار بهمن مشهد ربود و ضمن تخریب سه واحد مسکونی جان سه نفر را گرفت.
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1395

انفجار در بلوار بهمن مشهد

حدود ساعت 6 صبح امروز با صدای مهیب انفجار بسیاری از ساکنان بولوار بهمن مشهد سراسیمه خود را به خیابان رساندند.

شدت انفجار در این حادثه به گونه ای بود که تعدادسه ساختمان مسکونی دچار آسیب شدند و آوار ناشی از فرو ریختن از انفجار جان یک زوج جوان و فرزند خردسال آنها را گرفت و تعداد 11 شهروند دیگر را مجروح کرد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در تشریح جزئیات این حادثه گفت:متاسفانه حادثه صبح امروز علاوه بر فوت سه نفر از شهروندان تعداد 11 نفر را مجروح کرد و خسارات مالی فراوانی به تعدادی از ساختمان ها و خودروهای در محل حادثه وارد کرد.

آتشپاد دوم حسن جعفری بیان کرد:با اعلام وقوع این حادثه تعداد 20 آتش نشان و نجاتگر از چهار ایستگاه مقارن ساعت 5 و 55 دقیقه در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساندند.

وی افزود:متاسفانه بر اثر انفجار منزل مسکونی یک طبقه با مساحت تقریبی 50 متر و سه منزل اطراف آن نیز تخریب شدند و ساکنان آن در زیر آوار ماندند.

وی ضمن اشاره به تخریب 100 درصدی کانون انفجار و تخریب سه منزل اطراف محل حادثه افزود:ماموران آتش نشانی با بکار گیری تجهیزات لازم ضمن رعایت نکات ایمنی نسبت به رها سازی ساکنان منازل تخریب شده از زیر آوار اقدام کردند.

وی ادامه داد:در اثر شدت وقوع این انفجار متاسفانه یک زوج جوان به همراه فرزندشان در زیر آوار جان باختند.

وی در خصوص دیگر مصدومان این حادثه گفت:تعداد 11 تن از ساکنان منازل مجاور نیز در این حادثه مصدوم شدند که پنج تن آنها توسط تکنسین های اورژانس اعزام بیمارستان و دیگر مصدومان در محل مداوا شدند .

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت:شیشه های منازل اطراف این ملک به طور تقریبی تا شعاع صد متر و دو خودروی پراید که در کوچه پارک بودند نیز در اثر انفجار تخریب و دچار خسارت شدند.

آتشپاد دوم حسن جعفری ضمن تاکید بر اینکه علت دقیق وقوع این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است ادامه داد:بر اساس بررسی های اولیه کارشناسان احتمال می رود نشت گاز شهری موجب انفجار شده باشد.

آتشپاد دوم جعفری گفت:این عملیات در ساعت 9و 15 دقیقه عملیات این حادثه با 3 کشته و 11 مصدوم به پایان رسید.

3 کشته در انفجار مهیب بلوار بهمن مشهد

3 کشته در انفجار مهیب بلوار بهمن مشهد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف