نمناک اخبارجامعه دلیل صدای انفجارهای مهیب در تبریز مشخص شد
انفجار ، انفجار در تبریز
علت انفجارهای تبربز مشخص شد، صداهای مهیب شنیده شده ناشی از تست لوله های اصلی خطوط لوله گاز در سطح شهر بوده است.
تاریخ انتشار : 14 تیر 1396
بازدید : 1,756 نفر

علت انفجار های تبربز مشخص شد

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی با رد تمام شایعات مربوط به منبع انفجارهای شب گذشته تاکنون در تبریز گفت:صداهای مهیب شنیده شده ناشی از تست لوله های اصلی خطوط لوله گاز در سطح شهر بوده است.

سرهنگ «علی اسمعیل پور» با اظهار تأسف از عدم اطلاع رسانی دستگاه های مربوطه نسبت به این موضوع، افزود:نخستین صدای مهیب ایجاد شده در روزهای گذشته در محله ی بارون آواک اتفاق افتاد که بنده شخصاً در محل حضور یافته و از مراحل کامل تست خطوط لوله گاز و علت صداهای ایجاد شده مطلع شدم.

وی در عین حال با اشاره به لزوم هماهنگی نهادهای مسئول در خصوص طرح های مشابه، گفت:با توجه به احتمال شایعه پراکنی و حساسیت جامعه، باید دستگاه های مسئول پیش از هر اقدامی از طریق رسانه های جمعی نسبت به اطلاع رسانی های لازم اقدام کنند.

اسمعیل پور ادامه داد:جالب این که وقتی از شرکت گاز استعلام شد، آن ها نیز از موضوع اطلاع نداشتند و بعد مشخص شد که صدای مذکور ناشی از تست دوره ای خطوط لوله گاز از طریق پیمانکار بوده است.
وی اعلام کرد که نیروی انتظامی آمادگی دارد به منظور رفع هرگونه نگرانی و جلوگیری از شایعه پراکنی، با هماهنگی های لازم خبرنگاران و نمایندگان رسانه های گروهی در محل تست خطوط لوله گاز حضور یافته و از نزدیک با روند کار آشنا شوند.

دلیل صدای انفجارهای مهیب در تبریز مشخص شد

دلیل صدای انفجارهای مهیب در تبریز مشخص شد
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از خبر آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف