نمناک تکنولوژیتبلت و موبایل انفجار گوشی نوت 7 سامسونگ در جیب یک آمریکایی
نوت 7 سامسونگ ، انفجار نوت 7
این روزها دیگر شنیدن خبر آتش گرفتن گوشی نوت 7 سامسونگ چیز جدیدی نیست.درآخرین خبر به دست آمده مرد جوانی در اثر سوختن گوشی نوت هفت داخل جیبش روانه بیمارستان شد.

آتش گرفتن نوت 7 سامسونگ در جیب یک آمریکایی

تنها دو هفته از رونمایی گوشی جدید نوت 7 سامسونگ گلکسی گذشته بود که این شرکت با سیل گزارش هایی حاکی از انفجار این گوشی مواجه شد. خسارتی که در نتیجه آن شرکت سامسونگ مجبور شد 2.5 میلیون دستگاه صادر شده به اقصی نقاط جهان را پس گرفته و بهای آن را بپردازد.

انفجار و آتش گرفتن های سریالی گوشی گلکسی نوت 7 همچنان ادامه دارد،. آخرین خبر بدست آمده از دسته گل هایی که محصول تازه وارد سامسونگ به بار آورده آتش گرفتن جیب یک مرد جوان در ایالت فلوریدای امریکا است.

 
جاناتان استروبل جوان 29 ساله که گویا در یک فروشگاه سرگرم خرید بوده ناگهان احساس گرمای شدیدی در جیب خود کرده و چند لحظه بعد با آتش گرفتن جیب شلوار خود روبرو می شود. حرارت پای وی را بشدت سوزاند و به او صدمه و شوک زیادی وارد کرد. وکیل جاناتان در دفاع از موکل خود گفت که جاناتان دچار سوحتگی درجه دو شده است و ما به مراجع قانونی علیه شرکت سامسونگ شکایت خواهیم کرد. گویا جاناتان فراخوان سامسونگ مبنی بر جمع آوری نوت 7را خیلی دیر دریافت کرده بوده است.
 

 نوت 7 سامسونگ

آتش گرفتن گوشی نوت هفت سامسونگ

انفجار گوشی نوت 7 سامسونگ در جیب یک آمریکایی

برگرفته از باشگاه خبر نگاران-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف