نمناک اخبارحوادث لحظه وحشتناک انفجار کامیون حامل سوخت! + فیلم
آتش سوزی کامیون ، انفجار کامیون
در شهر بولونیای ایتالیا کامیونی که حامل سوخت بود به دلایلی دچار آتش سوزی و انفجار شد که متاسفانه چندین کشته و زخمی بجای گذاشت.

آتش سوزی مهیب کامیون حامل سوخت در ایتالیا

روز گذشته ویدیویی بسیار دردناک از انفجار مهیب یک کامیون حامل سوخت در بولونیا ایتالیا که توسط یکی از شهروندان بولونیا ضبط شده بود،که به شدت در صفحات مجازی منتشر شد و باعث شوکه شدن تعداد زیادی از کاربران شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

انفجار ماشین

آتش گرفتن و انفجار هولناک کامیون 

در طی انفجار مهیب روز گذشته کامیون حامل سوخت در بولونیا ایتالیا ، 2 نفر کشته و 70 نفر زخمی شده اند که طبق آخرین آمار ،اوضاع 14 نفر از آنها وخیم گزارش شده است.این حادثه بر روی یک پل که در نزدیکی فرودگاه شهر بولونیا و ساعت 2 بعد از ظهر رخ داد.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید،این انفجار بقدری مهیب بود که بخشی از پل را تخریب کرد و حتی باعث وارد کردن آسیب های جدی به دو کامیون و تعداد اتومبیل شخصی که در پشت آن بودند شد.

عکس انفجار کامیون

انفجار کامیونحامل سوخت در ایتالیا

در ابتدای ویدیو،تنها دود سیاه دیده می شود که ناگهان انجار مهیب رخ می دهد و حتی فردی که این ویدیو را از فاصله چندصد متری ضبط کرده است،وحشت می کند و به سمت پایین اتومبیل خم می شود تا آسیبی به او وارد نشود.

همچنین پس از آنکه کامیون حامل سوخت منفجر می شود،فورا دو اتومبیل سواری نیز پس از آن آتش گرفتند . سپس ساکنین این منطقه ، فورا با آتش نشانی تماس گرفتند و آنها برای خاموش کردن آتش در صحنه حاضر شدند و با وجود گرمای زیاد حاکم بر محیط در نهایت آتش نشانان موفق به خاموش کردن آتش شدند.

همچنین در میان مجروحان ، 11 نفر از آنها افسر پلیس بودند که بشدت آسیب دیدند.

ویدیو انفجار مهیب کامیون حامل سوخت ؛

انفجار و آتش سوزی مهیب کامیون حامل سوخت در ایتالیا + فیلم

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف