نمناک اخبارحوادث وضعیت زائران ایرانی در انفجار تروریستی امروز کربلا
انفجار تروریستی کربلا ، انفجار کربلا امروز
رئیس ستاد اربعین حسینی در نشست خبری از کشته شدن 8 نفر در انفجار تروریستی امروز کربلا خبر داد و گفت: خوشبختانه هیچ زائر ایرانی آسیب ندیده است.
تاریخ انتشار : 24 آبان 1395

زائران ایرانی در انفجار کربلا آسیب ندیدند

ذوالفقاری رئیس ستاد اربعین حسینی در نشست خبری امروز خود (دوشنبه 24 آبانماه) با اصحاب رسانه که در محل وزارت کشور برگزار شد، گفت:امروز انفجاری در 80 کیلومتری کربلا در منطقه عین التمر، محدوده شمال غرب کربلا در یک منزل مسکونی رخ داده است.

وی افزود:در این انفجار 8 نفر کشته شدند، خوشبختانه هیچ زائر ایرانی آسیب ندیده است.

رئیس ستاد اربعین حسینی تصریح کرد:تا ساعت 24 شب گذشته مجموعا 1 میلیون و 384 هزار نفر از مرزهای کشور برای شرکت در پیاده روی اربعین حسینی از کشور خارج شدند.

ذوالفقاری گفت:غیر از 36 نفری که فاقد مجوز بودند، تعداد دیگری از افراد فاقد مجوز هم در روزهای اخیر شناسایی شده اند، اما تاکنون آمار دقیق از تعداد آنها گزارش نشده است.

وی افزود:پیش بینی می کنیم تا روز جمعه 2میلیون و 200هزار ویزا صادر شود و تعداد زائران به مرز بالای 2میلیون برسد.

رئیس ستاد اربعین حسینی تاکید کرد:حدود دو ساعت قبل به علت ازدحام جمعیت و حضور افراد بدون مجوز مرز مهران بسته شده است بر این اساس توصیه می کنم که زائران که در حال حاضر قرار است راهی شوند، از مرزهای جنوب بروند تا وضعیت مرز مهران به روال عادی بازگردد.

وضعیت زائران ایرانی در انفجار تروریستی امروز کربلا

وضعیت زائران ایرانی در انفجار تروریستی امروز کربلا
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 19
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 14 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف